Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?...

Mit jelent ez az álmom? Nagyon érdekel!

Figyelt kérdés

Egyik este azt álmodtam hogy a sulimban voltam és ilyen fura volt mert lépcsők voltak mindenfelé de fent lebegtek a levegőben.És az osztály társaimmal akartunk átmenni egy vízszintesen lebegő lépcsőn a tesóm matektanárjával.De én leestem és jöttek rögtön a mentők mintha tudták volna hogy le fogok esni.És rám raktak egy ilyen lélegeztető maszkot, és akkor valami nagyon furcsa dolgot éreztem a testemben.És ott állt 3 internes haverom akiket nagyon szeretek és ők ott röhögtek hogy leestem.Azután már csak arra emlékszek hogy a kórházban fel akartam kelni de nem tudtam mert valami szorított le.Azóta furcsa dolgok történnek a házunkban.

Mit jelenthet ez?Értelmes válaszokat kérnék!


2012. márc. 10. 19:54
 1/4 anonim válasza:
álom fejtő ezt írja nem érzed magad elég kívánatosnak
2012. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem valami zsíros pacalpörit vagy hasonlót ettél lefekvés előtt
2012. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
semmit nem szoktam este enni.Max lehet azelőtt néztem meg egy horrorfilmet már nem nagyon emlékszek.: )
2012. ápr. 1. 13:42
 4/4 anonim válasza:
1 részről tudnék inkább magyarázkodni... "és ők röhögtek, hogy leestem" - szerintem ez valami olyasmit jelentjhet, hogy bármennyire is szereted, nem ismered őket... kiröhögtek- cserbenhagytak
2013. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!