Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rendszeresen visszatérő álmom...

Rendszeresen visszatérő álmom van; mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy furcsa álmom, amiről az utóbbi hetekben gyakran visszatér, és bár nem rémálom, de már annyiszor álmodom ezt, hogy az álom okozta lelkifurdalás szitne már-már "azzá teszi". Remélem, tudtok segíteni.


Nos, az álombeli "történés" mindig úgy jelenik meg, hogy álmodok valamit, amire sokszor nem emlékszek, mire felkelek. Majd hirtelen "vágás" van az álmomban, és a következő a szituáció: van egy kis állatom; többnyire hullámos papagáj; de volt már hal és teknős is. És arra eszmélek rá, hogy elfelejtettem gondoskodni róla, vagyis nincs kitakarítva a kalitkája, vagy az akvárium, elfelejtettem enni adni neki, teljesen elhanyagoltam.

Annyit még elárulnék, hogy kb. 13 éven keresztül tartottam hullámos papagájt; persze ez idő alatt több is volt. Arra tudok gondolni laikusként, hogy van valami, amit meg kéne tennem, de még nem tettem, és talán azért van többnyire papagáj az álmomban, mivel a tudatalattim ennek a révén próbál ösztönözni rá, hogy ezt a valamit most már tényleg meg kell tennem. Ugyanis tény, hogy imádom az állatokat, és álmomban mindig lelkifurdalásom van attól, hogy hogy hanyagolhattam el a kis házi kedvencemet. Sajnos elég gyakran álmodom ezt, és borzasztó nyomasztó. :-(

Tudtok segíteni?


2012. márc. 5. 22:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs, a hibákért: amiről=ami, szitne=szinte
2012. márc. 5. 22:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Tele van már ilyen típusú kérdésekkel az oldal, hogy ez meg az az álom mit jelenthet.


Az álmok nem jelentenek semmit.


De ha te hiszel ebben, és ragaszkodsz hozzá, hogy jelent valamit, akkor is hogy tudnánk mi idegen emberek látatlanba, hogy mit jelent az álmod, amikor te se tudod.

2012. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a "hasznos" választ. Nem ezt kérdeztem. Mivel a topic címe "álomfejtés", ezért az ilyen kérdések valók ide. Ha értelmeset nem tudsz írni, akkor minek koptatod feleslegesen a billentyűzetet?

Egyébiránt elárulom neked, hogy nem hiszem, hanem tudom, hogy az álmok - legalábbis, ha visszatérnek -, tuti, hogy az ember tudatalattijának az üzenetei. Furcsa dolgokat képes produkálni az emberi agy, annyi szent.

2012. márc. 5. 23:08
 4/6 anonim válasza:
szerintem az álmok semmit se jelentenek kivéve ha nem érzed kelés után rettentő valóságosnak vagy izadsz reszketsz estébé amikor felkelsz vagy ha visszatérő álom. az álom megfejtésének több lehetséges változata merül fel főleg nálad ezért neked kell eldöntened melyiket tartod meg. az egyik a tudatalattiba berögzült már már ösztönös gondviselés a kisállat felé (amúgy ez a legesélyesebb) ez még nem feltétlen jelenti azt hogy tartanod kéne csupán a tudatalattidban 1 szilánk üres helye. a másik maga a gondoskodás. szóval lehet hogy venni vagy csinálni kéne valamit ami leköt (csinálás alatt gyereket értem persze) több lehetséges magyarázat nem jut eszembe neked is van agyad ha a válaszom nem kielégítő használd
2012. márc. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, egy szóval sem mondtam, hogy a tudatalatti nem tud ,,üzenni". Annyit mondtam, hogy semmiféle ezoterikus/természetfeletti dolgot nem jelentenek az álmok.


Egyébiránt ez már téged jellemez, hogy ha nem tetszik egy válasz, akkor már rögtön lepontozod. A szabályzatban benne van, hogy hasznos/félig hasznos/nem hasznos lehetőségek vannak. Attól még, hogy egy válasz nem tetszik, nem jelenti, hogy nem hasznos.

2012. márc. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De, kedves utolsó!


Ez nem a "nem tetszik" kategóriába tartozik, hanem a haszontalanba. Hiába pattogsz, nincs igazad.Feltettem egy kérdést, amire te egyből leoltod az embert, nem a kérdésre válaszolsz, sőt, szinte már-már hülyének nézed a kérdezőt, hogy ilyet mer kérdezni. (Ha annyit írsz csak, hogy "szerintem az álmok nem jelentenek semmit", azzal nincs gond, mert oké, a te véleményed; de te leálltál osztani az észt.)

Semmiféle hókuszpókuszra, természetfelettire nem gondoltam, de mutasd már meg légy szíves, ha ilyet írtam valahol. Arról nem én tehetek, hogy az álomfejtés témakör az ezotérián belül van.

2012. márc. 6. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!