Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég különös visszatérő álmom...

Elég különös visszatérő álmom van. Mit jelenthet szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy fél éve álmodtam ezt először, azóta lettek kisebb változások az álmomban. Legelőször mikor álmodtam akkor nem kaptam levegőt, nem tudtam mozogni, nem tudtam beszélni, kiabálni, és valami megfogta az egyik kezem és elkezdte húzni felfele, és amikor már fulladtam volna meg akkor megébredtem.De a legfurább, hogy olyan volt mintha tényleg megtörténne, rendesen feküdtem az ágyamba, ott voltam a szobámba stb..És ezt álmodtam hetente egyszer, kétszer, egy kis ideig kimaradt, majd január közepe fele megint elkezdődött, ugyanúgy nem kaptam levegőt, nem tudtam mozogni, beszélni, csak annyiban módosult, hogy az ágyamnál egy nagy fehér alak állt és közeledett felém, de mielőtt elért volna engem felébredtem, ekkor nagyon megijedtem, már féltem aludni, féltem újra meg újra átélni ezt. De aztán megint kimaradt egészen tegnap éjjelig. Szinte egész éjjel nem tudtam aludni, mert amikor elaludtam mindig ezt az álmot láttam. De az egészben az a legfurább, hogy álmodok de mégis közbe gondolkozok, mintha ébren lennék, arra gondolok, hogy hamarosan vége és felébredek. Nem tudom mit jelenthet , nem is nagyon izgattam magam az elején miatta, de miután ennyiszer megismétlődött már nem tudok nem gondolni rá. Kérlek segítsetek! Szerintetek mit jelenthet?
2012. márc. 7. 14:42
 1/1 anonim válasza:
Nekem is volt mar ilyen rossz almom, igaz nem ismetlodott. probalj meg nem a hatadon elaludni, mert az olyan mintha ki lennel szolgaltatva "neki". vagyis aludj a hasadon vagy oldalra fekve < na erted> vagy pedig aludj egyik ejjel a masik szobaban vagy egyik baratodnal/nodnel. hatha elmulik. ja es ne egyel "nehezet" lefekves elott! ha meg mindig nem hagyja abba, kerdezd meg tole mit akar!
2012. márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!