Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam azt, hogy ülök...

Miért álmodtam azt, hogy ülök az osztályteremben, és lőnek befele az ablakon?

Figyelt kérdés
Egyik barátom el is találták, de nem lett semmi baja. Félek, hogy megérzés.. Vajon?
2012. márc. 10. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Puskáztál.
2012. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normális választ várnék . . .
2012. márc. 10. 21:26
 3/7 SSJGoku ***** válasza:
biztos láttál a híradóba iskolai lövöldözést!!
2012. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Komolyan gondolom. Az agy képekben üzen. Puskázik a barátod, mégsem lesz baja. Nekem ez ugrik be.


Vagy olyan korban vagytok, hogy lassan kikerültök az életbe, illetve az élet maga "betör" a közösségetekbe. De látod nem lesz semmi baj.

2012. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jönnek az oroszok!
2012. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Christian Death ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy megakarjak akadalyozni, hogy te jo jegyet kapjal suliban, valoszinu valamelyik tanarod pikkel rád mivel kintrol jon a "tamadas" nem bentrol te beloled, es addig "lovoldozget" a kerdeseivel amig meg nem talalja azt a kerdest amire te nem tudod az elegseges valaszt. Probalj valahogy behizelegni magadat annal a tanarnal, mas nagyon nem segit.

Ja es ki kell talalnod melyik tanarrol van szo mivel keves az info rolad, hogy milyen iskolaba jarsz ezert ezt nem tudom megfejteni.

2012. márc. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik értelmes választ adtak!
2012. márc. 11. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!