Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt hallottam, hogy ha valaki...

Azt hallottam, hogy ha valaki álmodik vkivel, a lelkeik találkoznak. Na már most akkor mind a ketten a másikról álmodnak, vagy hülyeség csak az egész?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy Jessica Alba nap mint nap rólam álmodik, de hátha. Majd felhívom egyszer, talán értékelni fogja! :)
2012. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nekem is mákom van, mert Steven Tyler csak nekem zenélt ma éjjel! Vow!
2012. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Utána kéne járnod.Ha ismerőssel álmodsz legközelebb, kérdezd meg, ő nem-e álmodott veled.

Én nem tartom lehetetlennek, hogy ha hírességgel álmodunk, ő is velünk álmodik, elvégre mi is találkozunk idegen emberekkel is álmunkban.Ki tudja, hogy az álmunkban megjelent idegen nem-e él valóban valahol?

2012. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

,,ha hírességgel álmodunk, ő is velünk álmodik" - aha persze :D csak gondolj bele egy hírességgel egy éjszaka /főleg, aki világsztár/ nagy valószínűséggel nem egyetlen egy ember álmodik a Földön, hanem 10, vagy 100, esetleg 1000, na már most, akkor neki az álmai csak arról szólnának, hogy minden egyes éjszaka soha nem látott idegenek tucatjai jelennek meg neki...

Szerintem butaság! Ha te nagyon koncentrálsz napközben egy általad kedvelt emberre, akár tudattalanul is rá gondolsz a napod folyamán, akkor este vele fogsz álmodni. Ha ő nem is tudja, hogy létezel, akkor miért jelennél meg az álmaiban? Vagy, ha létezel is de tojik rád, akkor sem valószínű, hogy épp veled fog álmodni. Persze, ha ismer, akkor nem lehetetlen, hogy már álmodott veled de, hogy egy azon éjszakán annak szerintem csekély az esélye.

2012. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Negyedik, ne lombozz le, már reménykedtem benne, hogy Jessica osztozik velem az izgalmas közös álmainkon!
2012. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, a fele hülyeség.

Ha te álmodsz róla, akkor te foglalkozol ővele - visszafelé meg nincs semmi. Ő nem fog rólad álmodni, hacsak nem foglalkozik ő is veled.

2012. márc. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!