Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítség! Alvajártam és...

Segítség! Alvajártam és megálmodtam. Vagy megőrültem? Mit jelenthetett egyáltalán ez az egész? :\

Figyelt kérdés

Ez az eset még egy őszi estén történt, csak ismét eszembe jutott, hogy vajon mit jelenthet..


Elaludtam a tv előtt, ami már szokásommá vált. Hajnali 1 óra körül lehetett, anyukám feljött a szobába és mondta, hogy most már ideje lenne fürdenem. De alig hallottam őt, hiszen valami nagyon különöset álmodtam... Valaki le akart ugrani a tetőről, én pedig meg akartam őt menteni. Így felpattantam az ágyról és azonnal az ablakhoz rohantam, kinyitottam nagy lendülettel és torkom szakadtából ordítottam, hogy: Ne ugorj le! Neeee! ...Majd ezek után nyugodtam becsuktam az ablakot, és elvonultam fürdeni. (Anyukám pedig ezt mind végignézte, egy szót sem szólva, ijedten.)

Reggel meséltem neki, hogy valami nagyon durvát álmodtam az éjjel. Erre megszólalt, hogy ez nem álom volt! Majd elmesélte nekem, mi is történt valójában. Én pedig semmire nem emlékeztem, hogy ez igazából megtörtént volna...


Szerintetek mit jelenthet? Egyáltalán hogy történhetett ez? Tényleg alvajártam, vagy mi? Nekem ez az egész álmomban játszódott le, igaz nagyon valóságos volt.. És ki is derült, hogy ez élőben is megtörtént. Csak akkor nem akart leugrani senki sem.


18/L


2012. jan. 14. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Még félúton voltál álom és valóság között, érzékelted mindkettőt, összemosódtak, de mivel nem ütötték ki egymást, végrehajtottad az egyiket, majd a másikat. Vehetjük alvaordításnak.


Nekem olyan volt, hogy mielőtt elaludtam volna, kikapcsoltam és motyogtam magamban, de semmit nem vettem belőle észre, csak a barátnőm, aki kicsit meglepődött rajta :)


21F

2012. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha engem kérdezel, durva álmaid vannak... De csak mondom, hogy velem is szokott olyan lenni, hogy három előtt áthajtok anya szobájába. ő mindig visszakísér, és reggel elmondja hogy mit művelek...
2013. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!