Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért visszatérő motívum ez...

Miért visszatérő motívum ez az álmaimban?

Figyelt kérdés
Többször álmodtam már azt (legutóbb épp tegnap este), hogy nagyon rosszul sikerült a Szilveszter éjszakám és emiatt csalódottan feküdtem le kora este, amikor még mindenki javában bulizni szakott ezen a napon. Nem értem miért álmodok ilyet, hisz kimondottan nem szeretem a Szilvesztert, nem érdekel különösebben, hogy milyen programom lesz az év utolsó napján. Szerintetek mi lehet ennek a jelentése?
2012. márc. 11. 16:02
 1/3 Scarlett Butler válasza:
ez teljesen normális. a legtöbb ember az álmai 90%-át bulizással tölti. A legtöbb ember csak ezen a napon mozdul ki, így az álmai is a szilveszterről szólnak. A jelentése az,hogy a tudatalattid is bénának tart, hogy szilveszterkor alszol. !
2012. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez az álom szerintem az attól való félelemről szól, hogy kikerülsz egy baráti társaságból.
2012. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó: lehet, hogy igazad van... Tudatosan még soha nem fogalmazódott meg bennem, de valóban félek, hogy kikerülök a társaságomból, mert bizonyos okok miatt sajnos egyre ritkábban tudok találkozni velük. :(
2012. márc. 16. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!