Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban nem...

Mit jelent ha álmomban nem engem kergetnek hanem én kergetek, bántok másokat?

Figyelt kérdés
nagyon jószívű és nyugodt természet vagyok, mégis, álmomban én bántok és kergetek olyan embereket, akik nem érdemlik meg. sokszor előkerül a fegyver vagy a kés, amit ellenem használnak, én kezemben nincsen, mégis félnek tőlem
2012. márc. 12. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Feszültség van benned. Vagy konkrét személlyel szemben (kolléga, büfés néni, kalauz, szomszéd, stb. akivel nem tudsz megoldani egy helyzetet, bosszant téged, stb.), vagy valami helyzet miatt vagy frusztrált, tehetetlen.


De ez nem szentírás, csak tipp. :)

2012. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tudatalattid így kompenzál. Amilyen érzelmeket elnyomsz éber állapotban, azokat álmodban éled ki.
2012. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy elfojtott agresszió, vagy ezzel kompenzálja a tudatalattid, hogy a valóságban nem tudsz kiállni magadért.
2012. márc. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!