Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen odavagyok a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen odavagyok a hosszú hajú, szakállas, gitáros fiúkért. (Civil, nem ismert! ) Miért kergetek ilyen ideált?

Figyelt kérdés
Kapcsolatalakításban ez kissé zavaró, mert tudom, hogy nem a külsőségek a meghatározóak egy jó párkapcsolathoz, nem ez az összetartó kapocs két ember között, mégis valahogy a fent leírtakat helyezem előtérbe, emiatt pedig esetlegesen figyelmen kívül hagyhatok más, értékes tulajdonságokkal rendelkező, ám külsőre egészen más karakterű férfiakat...
2011. ápr. 15. 17:44
 1/9 A kérdező kommentje:
26/L
2011. ápr. 15. 17:45
 2/9 anonim ***** válasza:

leírom, hogy kb. mit írtál "oda":


egyszerűen még mindig 14 éves vagyok és ezért blablablabla

miért vagyok még mindig 14 éves szinten?


Magyarázat:


Kapcsolatkialakításban kicsit óvodás vagyok, bár tudom, hogy blablablablablablablablablablabla


26 évesen ez olyan ciki

2011. ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen leírtál engem. :)


Erre amúgy nincs válasz. Lehet, hogy a múltban ilyen férfiakért rajongtál. Vagy általad kedvelt személyre emlékeztet ez a külső. De hát jól is van ez. Örülök, hogy "elismered" a hosszú hajú, szakállas, gitáros fiúkat :)


Akárhogy is ez a te külső ideálod, a végén mindig a belső tulajdonságok döntenek.

2011. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor én is kiestem a pixisből, sosem volt szakállam (ritka az arcszőrzetem /9sorban 6szál edition/), a hajamat meg már régen levágattam.. :)

Amúgy nem tudok neked válaszolni, mindenkinek más a bibije..

:)

30F

2011. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ajaj.. nefélj,nem vagy egyedül :)) én is elképzeltem egy hosszú, fekete hajú, fehér bőrű srácot ecsettel vagy gitárral a kezében.. és még sorolhatnám.. :DD de szerintem fontos hogy az embernek legyen "ideálja", vagy épp elképzelése.. így tudod viszonyítani a következő sráchoz, hogy nah, ebben megvan az amit keresek, vagy mégsincs meg.. :) persze ez akkor fajul el amikor már csak az elképzeltedet kergeted, és tönkretesz a tudat, hogy még nem találtad meg.. Szerintem keresd a srácokban azokat a tulajdonságokat, amiket "elvársz" vagy inkább szeretnéd hogy meglegyenek.. például ha nem épp hosszú hajú, de gitározik, és tetszik neked, akkor esetleg már megfontolhatnád, hogy össze szeretnél-e jönni vagy sem.. ;)) szorítsunk egymásnak, hogy megtaláljuk a hosszúhajú "lovagjainkat" :DD én szorítok neked :))
2011. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hehhe. Ez nem kóros szerintem. Nekem is a hosszú hajú srácokon akad meg először a tekintetem. de persze a rövid haj sem kizáró tényező, ha helyes, kedves férfi társul hozzá ;) A jelenlegi párom gyönyörű hosszú hajjal "felszerelve, bár szakálla nincs, de sűrű fekete borostája mindig... és gityózni is szokott *.* De nem eladó XD

27/L

2011. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hah,még dicsekedj is vele!! :D:D:D dejó nektek :)))) látod, íme a bizonyíték, hogy létezik ilyen!! :))
2011. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ehh... utolsó, üdvözöllek a "furcsák klubjában" -.- eltévesztetted a házszámot, szóval: skinhead.lap.hu XD
2011. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem is az ilyen srácok jönnek be, mondjuk én rocker vagyok, szóval nem olyan furcsa... szerintem ha egy pasinak van valami az arcán, az a férfias =)
2011. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!