Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exbarátnőm szülei elmebeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnőm szülei elmebetegek, pszichopaták, paranoiás idióták! őrületbe kergetnek!?

Figyelt kérdés

én egy elég temperamentumos gyerek vagyok, szóval nem áll tőlem távol a dühkitörés. valamint elég lázadó vagyok, nagy ritkán szabadszájú.

DE: nem vagyok sem erőszakos, sem bajkeverő. soha nem volt rendőrségi ügyem, sem balhém, verekedéseim (kivéve, ha meg akartak verni, akkor megvédtem magam), nőt meg pláne nem ütök.

és akkor jöjjön a mostani helyzet. múltkor exbarátnőmmel eléggé ordibáltam a házuk előtt, és ezt látta az apja... kihívta a rendőröket (exnek meg sem fordult a fejébe), és bevittek, csendháborítás szabálysértés...

mindig mondogatják, hogy legyen fegyver nála, meg veszélyes vagyok, csak egy hajszálon múlik, hogy nem történik erőszak, meg gyilkosság, és ezt hangoztatják mindenkinek, ami miatt már úgy néznek rám, mint valami állatra, múltkor majdnem megvertek.

és a legrosszabb, múltkor exbarátnőm szemében félelmet láttam, és előkapta a sokkolót. értitek ezt? soha nem viselkedett így velem, csak a degenerált, együgyü, falusi szülei olyan primitív sz*rok, hogy beleplántálták a fejébe.

az a legszörnyűbb, hogy még be sem bizonyíthatom, hogy nem olyan vagyok, mert most már elvielg magánnyomozót is fogadott az apja, és figyeli minden lépésem.

múltkor exbarátnőt megláttam a parkban, integettem neki, ő meg sírva elrohant (őszintén szólva nem csináltam semmkt). pár nappal később jött egy másik témában rendőrségi eljárásról hír.

miért? miért csinálják ezt ezek a degenerált, felszínes parasztok? miért kell valaki életét tönkretenni a saját, nem megalapozott hülyeségük miatt?

komolyan mondom, ha ez így halad tovább, akkor azért fog TÉNYLEG eldurrani az agyam, mert ilyeneket hisznek, hangoztatnak, és úgy okoznak nekem károkat, bajokat, hogy nem is szolgáltam rá.

hogy lehetnek olyan degeneráltak, hogy úgy tesznek tönkre egy másikat, hogy nem is ismerik?

most már ott tartok, hogy lassan kimenni sem merek az utcára, mert ki tudja, mibe kötnek bele ezek a hülye f*sszopó, klimaxos szülők.

pedig én nem voltam egy szívbajos gyerek, de BÁRMIBE, ismétlem, BÁRMIBE beleköthetnek.

meg persze lehet, hogy ezek az eljárások eredménytelenül fognak záródni, de épp elég felkavaró az, meg pletykára ad alapot, hogy vannak ezek az ügyek...

mégis mit tanácsoltok? már kezdek becsavarodni...

ebbe a legsz-rabb, hogy a hülye exemnek meg ez jó, mert jelenleg utál.

mindenemet tönkreteszik ezek a buta, degenerált parasztok!

kb. mint a középkorban a boszorkányüldözések...

még az ész érvekre sem hallgatnak ezek a pondrók!


2011. júl. 3. 10:11
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
ezek tipikusan azok az agyhalottak, akik azt hiszik, hogy ami a tévében van, az a valóság.
2011. júl. 3. 10:16
 2/51 anonim ***** válasza:
98%

1. normális ember nem ordibál egy nővel éjszaka az utcán.

2. akkor hagyd bélkén a lányt,ne integess.

ha nem vagy sáros,akkor nincsmibe belekötni,akkor fizethetik potyára a magánnyomozót.

2011. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 napietus ***** válasza:
97%

ha az én házam előtt ordibálsz, én is kihívom a rendőrt. gondolom, mivel mint magad is belátod "nem áll tőlem távol a dühkitörés", a normális emberekben félelmet keltesz a viselkedéseddel. és féltik a lányukat, annyi.


szóval az ő aggodalmuk nem alaptalan, te meg viselkedj normálisan, és akkor nincs mitől tartanod.

2011. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
96%

Hmmm....


A házuk előtt ordítoztál a gyerekükkel, ahogy írod: dühkitörésed volt, ami amúgy sem áll távol tőled. Ezt olyan szinten, hogy a szülők jobbnak látták a rendőrt, úgy látták, hogy meg is fogod ütni, és ezek után te csodálkozol, ha erőszakosnak és idegbetegnek tartanak.


Ki érti ezt?!


Azon se csodálkozz, hogy azóta fél tőled az exed, mivel erre te adtál okot, nem a szülei. Ha nem ordítozol vele, nem borulsz ki, ugyan magyarázhatnának az ősei, amit akarnak.


Hagyd őket békén, és kész.

Felejtsd el azt is, hogy léteznek.


Inkább olvass önismeretei könyveket, keress valami sportot, és tanuld meg az önkontrollt, meg a konfliktuskezelést, hogy a következő barátnődet ne ijeszd el magad mellől.


Tanulj a hibáidból, ne kend másra!

2011. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
78%

Ha nincs mitől félned, akkor hadd csinálják egy darabig, majd fordítsd meg a kockát, és TE jelentsd fel őket zaklatásért.

Persze ez csak akkor működik, ha a szülőknek tényleg nincs igaza, hanem neked :P

2011. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

éjszaka??? egy órakor volt, DÉLUTÁN. de amúgy persze, hogy ordibálok. amikor már olyan dolgokat mond, meg csinál, hogy úgy felhúz, túlfeszíti a húrt, hogy komolyan mondom, szétrobbanok.

jó, és mi lesz a rendőrségi ügyekkel? meddig fog tartani? hónapokig, évekig? aztán addig meg milyen jól fogom érezni magam, igaz? milyen f*szántosan, ugye?

az mondjuk tényleg pozitív, hogy a vén gyökérnek erre megy el a pénze.


erre csak azt tudom mondani: ha a lányt zavarta volna, elküld a 'csába, vagy ő hívja ki a rendőröket...


ez meg olyan, hogy én meg féltem magamat ezektől az idiótáktól, hogy miket fognak még a nyakamba varrni, én is tegyek lépéseket?

2011. júl. 3. 10:37
 7/51 A kérdező kommentje:

de irtózom az ilyen nyámnyila phöcsöktől, mint az apja. mi az, hogy meg fogom ütni, azért, mert ordibáltam? nem véletlen van az a mondás, a kutyáról, a harapásról, meg az ugatásról. akkor vajon a lány álldogált volna ott előttem? nem futott volna be a házba? DEHOGYNEM!

ismer az exem, azelőtt is volt dühkitörésem, kiismert már. csak gondolom a legutóbbinál ezek a klimaxos kotonszökevények elkezdtek minden sz*rt belemagyárzni a dolgokba...

2011. júl. 3. 10:40
 8/51 napietus ***** válasza:
96%
üvöltöztél a házuk előtt a lányukkal mint egy elmebeteg idióta. ha egyszer találsz egy nőt, aki elvisel, és lesz lányod, gondolj vissza erre, és arra, mit csinálnál azzal a kis k*csöggel aki a lányoddal üvöltözik, és botrányt csinál a házad előtt. ez még a humánus megoldás, hogy rendőrt hívtak, a lányos apák 99,5%-a levert volna mint vak a poharat.
2011. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

komolyan, most már kezdem azt érezni, amit a ciguk szoktak, mikor tök ismeretlen kopaszok megverik őket.

átnevelőtáborba sz ilyen szülőket, de rögvest!

2011. júl. 3. 10:42
 10/51 tetro ***** válasza:
100%
szerintem téged be kellene zárni
2011. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!