Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet butaságot kérdezek?

Lehet butaságot kérdezek?

Figyelt kérdés

Szóval bocsi a kérdésért, de nem hagy nyugodni (paramami vagyok)

18 hetes km vagyok. Zsíroldóval takarítottam a sütő ajtaját (összvissz 25 perc volt a művelet). Nem volt büdös a szer. Kesztyűt nem találtam, anélkül sikáltam. 2x beköhögtem tőle, nyitva volt pedig az ablak. Alaposan kezet mostam többször is a takarítás alatt. Inkább attól tartok, hogy belélegeztem egy keveset.

Szerintetek okoztam valami bajt a babának?

Előre is köszi a válaszokat.


2012. jan. 23. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem lesz baja, de ajánlatos lenne ilyenkor, kesztyűt használnod!
2012. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem lesz semmi baj. bár én nem vagyok paramami, de a zsíroldót az első perctől kezdve kerültem!
2012. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, biztos, hogy nem okozott bajt.

De azért a vegyszerek hasznmálatát jó minimálisra redukálni. + És figyelni, hogy jó ételeket egyél-igyál, ami nem üres kalória, természetes vitamin és ásványi anyag tartalma van. Jó levegőn, szép természetben néha sétálgatni, szép zenéket hallgatni:)) Ügyesek a kicsi babák, a többi az ő dolguk. Csak azért írom ezeket, mert 'ami jó a mamának jó a babának' mondásra figyelj.. (és ne parázz, ha köhintesz kettőt) pozitív gondolkodás

2012. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!