Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy meghal az...

Azt álmodtam, hogy meghal az a lány aki tetszik, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már külföldön él sajnos. Eléggé szerelmes voltam belé. Most nyáron viszont kétszer is azt álmodtam hogy meghalt, az egyiknél olyan erős volt az álom hogy egész nap ez az érzés kerített hatalmába, éreztem a keserűséget, és nagyon fájt. Ilyen még soha nem volt velem, tényleg úgy éreztem mintha ez lenne a valóság. Persze lánynak azóta sincs semmi baja, ez mit jelenthet?
2012. márc. 14. 13:21
 1/2 tetris ***** válasza:
Azt jelentheti, hogy tudat alatt érzed, hogy a lány SZÁMODRA meghalt, vagyis elérhetetlen. Vagy azért, mert külföldön van, vagy azért, mert nem jössz be neki.
2012. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugy- e nem gondoltad komolyan, hogy amit álmodtál, az valami több a mögöttes tudattartalmaid egyszerű szimbólumokba szerveződésénél, mint arra az előző hozzászóló is felhívta rá a figyelmed. Ugy- e nem hitted, hogy az álmod valósággá fog válni?=)). Nyugtass meg, kérlek:P. Mármint előbb utóbb biztos meghal, de az utolsó mondatodat nem tudom, hogy mennyire vegyem komolyan:D.
2012. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!