Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges az hogy tetszik...

Lehetséges az hogy tetszik nekem egy lány, és már előző életemben is ismerte?

Figyelt kérdés

Na szóval szerelmes vagyok egy lányba, akinek el is mondtam, másnap meg már nem jött iskolába... :DDD


Arra gondolok, hogy szégyenlős nagyon... vagy nem is tudod.. vicces helyzet alakult ki..


Amúgy ez a karma dolog igaz hogyan tudhatnám meg hogy igen igaz.


2011. febr. 2. 12:59
 1/9 A kérdező kommentje:
m*
2011. febr. 2. 12:59
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Na szóval szerelmes vagyok egy lányba, akinek el is mondtam, másnap meg már nem jött iskolába..."


szerintem megijedt tőled vagy tényleg szégyenlős. de ehhez hogy jött a reinkarnáció?

2011. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
láttam egy ilyen kérdése, de nem hinném hogy megijed tőlem.. :DDD vicces lenne hogy pont tőlem.. Szerintem csak szégyenlős..
2011. febr. 2. 13:25
 4/9 anonim ***** válasza:

"Amúgy ez a karma dolog igaz hogyan tudhatnám meg hogy igen igaz."

:)

te szándékosan írsz ennyire szánalmasan?

2011. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BlackSword ***** válasza:
Szerintem csak szimplán nem akar veled találkozni... Az írásodból ítélve elég nagy LÚÚÚZER lehetsz...
2011. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy lúzer vagyok :DDD de sexi lúzer :DDDDDDD
2011. febr. 2. 15:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Elképzelhető. De csak azért, mert megtetszett neked, ez még egyáltalán nem biztos. Vannak árulkodó jelek, amikből arra lehet következtetni, hogy valakit ismertünk előző életünkben. Ilyenek pl. a felé táplált, látszólag minden ok nélküli, megmagyarázhatatlan érzések, érzelmek. Pl. úgy érezzük, mintha mindig is ismertük és szerettük volna, vagy éppen nem ártott nekünk, nincs vele bajunk, mégis ellenszenves.

Ilyenkor sem teljesen biztos, hogy előző életbeli kapcsolatról van szó, de megvan rá az esély.

2011. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlackSword ***** válasza:
50%
Igazad van, Te nem csak lúúúzer vagy, hanem egy beképzelt kis pööcs is... Egy pasi nem szexi, hanem jóképű... mint egy debil meleg fiúbölcsi... De tényleg...
2011. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
nem számít, jövőre úgyis világvége lesz
2011. febr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!