Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? Mióta...

Ez mit jelenthet? Mióta szakítottunk kétszer is vele álmodtam hogy újra összejöttünk.

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja szakítottunk én még mindig szeretem.Azért szakítottunk mert kevesett találkoztunk. 1 hónapja megkérdeztem nem-e kezdhetnénk újra és és megkérdeztem hogy ő szeret-e ő aztmondta erre hogy bocs de semmi.
2012. márc. 14. 14:23
 1/6 tetris ***** válasza:
Tudat alatt még mindig ragaszkodsz hozzá, nem vagy képes elengedni. De érzed, hogy ő már bizony továbblépett, ezért nem válaszolt igennel, amikor megkérdezted, hogy ő is szeret-e.
2012. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:) Tényleg nemtudok tovább lépni valahogy nem tudom elfelejteni.:(
2012. márc. 14. 14:57
 3/6 anonim válasza:
Biztos,h azért lett vége mert keveset taliztatok? Ettöl mondjuk még szerethet. Azért leirhattad volna bövebben,h mi is van a háttérben:)
2012. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Keveset találkoztunk mert sokat dolgozik és mondta, hogy neki nem lett volna jó ez így hogy havonta 1-2szer találkozunk.És azt mondta még összejöhetünk.Igazából nyitott kapcsolatba akart lenni velem de én azt nem akartam.Meg egyik barátjának mondta hogy nagyon szeret engem mikor még együtt voltunk.Viszont szakításunk után egy hét múlva azt mondta neki nem kell nő életébe és nem tud szeretni mióta egyik barátnője szakított vele ezért szakított velem .Szóval nem igazán értem hogy szeretett vagy sem és mi igaz.
2012. márc. 15. 15:16
 5/6 anonim válasza:
Sztem mindenképp engedd el lélekben is, és kezdj új életet. Ha mégis szeret és a sors úgy akarja, úgyis összehoz titeket:) Lehet csak idö kell neki...
2012. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:)Most ismerkedek egy fiúval és majd találkozni is fogunk aztán majd kiderül.Azonban a fiú attól fél ha összejövünk lehet újra felbukkan a volt barátom és én visszamegyek hozzá.
2012. márc. 16. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!