Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl, ha a sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl, ha a sráccal, akiről álmodoztam, összejöttünk kb egy hétre, de mivel megcsalt, szakítottunk és most más lánnyal van? Bele fogok halni a fájdalomba = (

Figyelt kérdés

Komolyan mondom az életemnek mindemellett semmi értelme nincsen, egy csepp jó dolog sem történik, de konkrétan tényleg SEMMI jó nincsen, ráadásul most ezt is megtudom, hogy becsajozott.. kb két hete szakítottunk és ugyan utána azt mondta nekem hogy nem tudja mit akar én sejtettem hogy lehet hogy nem örökre, de itt és most vége.. de akkor is szörnyen érintett, mivel ugye túl korán történt minden és egy hét alatt, nagyon kevés találkozás volt, szóval még a szerelemnek se jutott idő hogy kialakuljon (részéről) nekem megvolt, mert én már azelőtt 3 hétig kb utána epekedtem.. de most ez jajj :(

Amúgy is nagyon érzékeny vagyok de ez még rosszabbul érintett mint bármi :(


2010. szept. 18. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaharapást szőrével,tehát új pasi.Hajrá!
2010. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az elspnek igaza van, meg tapasztalat. én is így voltam ,de megismertem a mostani páromat és imádom és ő is engem és boldogok vagyunk és eltudtafeledtetni vele a másikat, de úgy h ha vele voltam nem érdekelt semmi gond/baj minden jó volt, nagyon jól reztem magam és elfelejtettem midnen rosszat eszembe se jutott a másik srác:)
2010. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
No aranyom nöm köll félnyi ögy tapottat söm! Ahiszem mögérdemölted. Ígyevane ólyanko miko kémínyseperőt engöcc hazúra. Tudehatenád hogy a csak eccer kormul oszt mögy a szomszídba! Kele bá 66/f
2010. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó is lenne, kár hogy én még mindig szerelmes vagyok és képtelen elfelejteni. Jó lenne, ha találkoznék valakivel, aki feledtetni tudná velem :( :)
2010. szept. 18. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
A férfiak jönnek-mennek,lesz még millió kb.Amin ma sírsz,azon holnap már csak nevetni fogsz.Én is nagyon érzékeny és sírós vagyok,felnőtt nő létemre,és a mai napig sokszor belém rúgnak.Azért,mert hagyom.Keményebbnek kéne lenni,és nem ilyen érzelgős kis mimózának...Sok férfi egy könnycseppet nem érdemel,ezt elhiheted nekem.Egyébként pedig a szabadság drága kincs,használd ki!
2010. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom régen én is így voltam vele hogy majd elmúlik, jön másik, stb.. igazából az is baj lehet hogy nem mondta a szemembe hogy jó akkor ennyi, és amíg én ezt nem hallom addig még nehezebb.. igen tudom hogy nem kéne mimózának lenni, de nagyon nehéz :D :(
2010. szept. 18. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!