Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj. összejöttünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj. összejöttünk, majd szakítottunk. A probléma viszont adott: féltékenység. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a gond az, hogy nagyon jóban van egy gyerekkel. és ez dühít. olyan szinten dühít, olyan szinten féltékeny vagyok, hogy képes lennék megölni azt a gyereket.

egész egyszerűen nem bírom elviselni. részben az ő hatására szakítottunk, és én nem akarom hagyni, hogy ezzel jóban legyen.

talán, ha mással lenne jóban, talán akkor nem reagálnék így.. na de így..

nagyon készen vagyok, mit csináljak?


2011. jún. 29. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szaladj csak egy olyan után, akinek nem kellessz és tedd tönkre másnak is az életét, mert most te nagyon dühös vagy...

Ajjjaj, armageddon!

2011. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!Van neki saját élete nem szabhatod meg hogy kivel legyen jóba.Ő dönti el nincs beleszólásod sajna:/
2011. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én támogatom! Régen bezzeg volt párbaj, azt az egyik lepuffanthatta a másikat. Manapság más módszerekhez kell folyamodni...
2011. jún. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát akkor azt hiszem, legelőször a lány apjával kellene párbajoznom. az sem bír. de én is jobban örülnék.
2011. jún. 30. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!