Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha álmomban (a...

Mit jelenthet ha álmomban (a már elhunyt) nagymamám azt mondta hogy nem büszke rám és nem szeret?

Figyelt kérdés

6 éve halt meg nagymamám és nagyon szerettem, és ő is minket, tény hogy nem volt az a tipikus nagymama nem volt annyira családcentrikus mint régebben a nők de nagyon okos volt, sikeres és tudom hogy szeretett minket. Mindenki azt mondja hogy természetben nagyon nagyon hasonlítok rá és hogy büszke lenne rám, mert jók a jegyeim, okos vagyok és céltudatos. Nekem szinte ő a példaképem mert sok mindent elért az életben :) Tegnap amikor feltűnt az álmomban nagyon örültem neki hogy végre megkérdezhetem tőle ezeket a dolgokat, de azt mondta hogy nem büszke rám és hogy nem is szeret...tudom hogy csak egy álom de mégis rosszul esik...

Ha valakinek vagy esetleg ötlete hogy miért álmodok ilyet légyszíves írja meg :) 16/L


2012. márc. 17. 13:55
 1/10 anonim válasza:

nem tudhatod, hogy kiküldte...

lehet hogy csak egy álom volt, mert annyira akarsz rá hasonlítani, annyira a példaképeddé vált...

Vagy az is lehet, hogy tényleg ő volt, s mondjuk olyan helyre került (pokol ) ahol megkeseredett...

De sztem ez csak egy álom volt:)

2012. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én azt tartanám valószínűbbnek amit az előttem szóló írt, hogy annyira olyan akarsz lenni mint ő, hogy álmodban ez jön...

Egy példa: anyukám tavaly halt meg. Mindig úgy álmodok vele, ahogyan az utolsó napjaiban láttam, és sosem álmodok vele olyat ami ne sokkolna. Ennek valószínűleg az az oka, hogy bűntudatom van, plusz még mindig nem tudtam feldolgozni teljesen az elvesztését.... Szóval....

2012. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vagy lehet tényleg nem büszke rád és nem szeret....

Komolyra forditva a szót: szerintem a tudatalattidból feltört, elnyomott megfelelni-akarás érzése volt. Lehet nem pont a nagymamádhoz akarta kapcsolni az agyad ezt a dolgot csak lehet hogy igy sikerült. Békülj meg magaddal akkor jobb lesz. Ne azt higyj amit hinned kell hanem azt amit hinni akarsz és amit igaznak vélsz.

2012. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat :)

1.válaszoló: ezzel most eléggé megijesztettél. Hogy érted azt hogy nem tudhatom ki küldte?! meg hogy a pokolban megkeseredett?! Ilyen lehetséges hogy egy halottnak a lelke "belép" egy álmomba?!

2.és 3. válaszoló: lehet hogy igazatok van és a megfelélsi kényszer miatt van. De egyébként én semmi olyat nem tettem ami miatt bűntudatot éreznék vagy kellene éreznem, vagy ami miatt ne lenne büszke rám :/

2012. márc. 17. 15:09
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Kérdezz tőle többet ouija táblával.
2012. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Én azt javaslom ne hidd el a pokolról szóló meséket amit eléggé kiszíneznek... Valakitől azt hallottam (azt az embert tisztelem mert tetszik a meglátása, tanult dolgokat, és jobban fekszik nekem mint a kereszténység állításai), hogy a pokol is csak egy "tanuló hely". Oda egy egyszerű ember, aki mondjuk nem imádkozott minden nap, nem kerül! Csak aki komolyan ártott az embertársainak, azaz gyilkolt, szándékosan bántalmazta őket, vagy öngyilkos lett. Mivel ilyen szó sincs, teljesen megnyugodhatsz a nagymamád miatt, ő nem került a pokolba! :) Én meg teljesen nem tudom elhinni azt, hogy bárki is csak úgy oda tud kerülni. Az én meglátásom az, hogy amikor egy ember meghal, akkor azok az elképzelései vannak benne (a túlvilágról például), amiket a földi élete során összeszedett. Az egó nem szűnik meg a halállal azonnal, és senki nem válik mindent tudóvá. Például ez is lehet egy ok, ha egy szellem nem távozik, mert mondjuk fél Isten haragjától, vagy a pokoltól, persze nem igaz hogy ilyesmiktől félni kellene. A "Mennyország" is más emberek emlékeiből áll össze, szó szerint olyan helyen vagy amilyenen szeretnél lenni...és nem erőszakolnak rád odaát sem semmit. Szóval nyugi, nagymamád tuti nincs a pokolban bárki bármit mond! :)


Amit meg ajánlottak neked, táblát, azt meg egyáltalán nem ajánlanám. Nekem úgy tűnik, hogy ezek más szellemeket is vonzhatnak egy ebben nem járatos emberhez (bár lehet hogy a járatosak is mást vonzanak, mint akit szeretnének, mert végülis nincs garancia). Szóval ilyesmivel inkább ne.


És másokat meg arra kérnék hogy legyetek már tekintettel rá, és ne ijesztgessétek mesékkel, légyszíves!

2012. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, és igaz hogy nem tőlem kérdezted, de mégis válaszolok. Van olyan hogy egy elhunyt szerettünk belép az álmunkba. De! Ezek az álmok nem ilyenek hogy "nem szeretlek, stb.." Ezért is hoztam fel példának az én esetemet. Szóval tuti nem a nagyid volt az álmodba.
2012. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Huh hát ez a szellemes dolog eléggé megdöbbentett nekem ugyanis ez az opció eszembe se jutott eddig....azt gondoltam hogy a választ magamban kellene keresni hogy miért álmodok ilyet és nem benne...ez így elég ijesztő....

Kedves utolsó válaszoló köszönöm a hozzászólást :) Érdekes dolgokat írtál le :)

2012. márc. 17. 17:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Látod, ez egy nagyon jó ötlet! :) Magadban kell meglelned a választ! :) Csak te tudhatod hogy miért álmodtad azt! Mi csak találgatunk, és mivel nem ismerünk, nem tudhatjuk helyetted. De ha ismernénk sem tudhatnánk. :) Szóval. :)
2012. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne az álmokban keresd a választ.

Ki lehetne deríteni hogy miért álmodtad, de semmi értelme nem lenne.

2012. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!