Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Földönkívüliekkel álmodtam!...

Földönkívüliekkel álmodtam! Mit jelent? (Nem szoktam ezzel a témával foglalkozni)

Figyelt kérdés

Már az elején leszögezem, hogy nem néztem ilyen filmet, nem is szoktam ezzel a témával foglalkozni sem,nem olvasok erről. Tehát nem a nappal történt eseményeket dolgoztam fel álmomban.


Az álom röviden:

Épp alszok(álmomban is), amikor erős fehér fényt látok. Akármerre fordulok, csukom be a szemem, hogy ne lássam, mindig megjelenik az erős fehér fény. Utána két földönkívülit látok, akik el akartak vinni (hosszú, vékony, szürke lények voltak).

Azt hittem besza*ok, úgy féltem. Erősen koncentráltam, hogy tűnjenek el, s hála erre felébredtem.


2012. márc. 17. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

ez azt jelenti hogy te vagy a kiválasztott!!

holnap már itt is lesznek érted!

2012. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hadd kérdezzek egy-két dolgot:

- Amikor ezt álmodtad, az után regisztráltál a gyk-ra?

- Ha már jártál itt korábban, milyen kategóriákat látogattál?

- Korábban hallottál már ilyen történeteket? (Akár évekkel ezelőtt is, gyerekkorodban, bármikor.)

2012. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Oké, köszi:) Viszlek akkor téged is :)


Komolyra fordítva a szót, olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik jártasak az álomfejtésben.

Köszönöm.

2012. márc. 17. 14:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Én egy csomószor álmodok ilyeneket. Már vagy 10-15 éve.

Nyugodj meg, nem raboltak el! Biztos olvastál, láttál, hallottál a témával kapcsolatban valamit, csak nem emlékszel.

2012. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2-es:


1.Régóta regisztrálva vagyok ide.

2. családi kapcsolatok rovatot olvasom legtöbbször, illetve állatok, egészség, ha tudok segíteni ezekben

3. Néha persze hallottam. Ki nem tud ezekről? De nem igazán foglalkoztatott a téma

2012. márc. 17. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkoztat a téma, ettől függetlenül még álmodhatsz ezekről. :)
2012. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

14:08 vagyok. Ezek szerint nem az itteni ufo sztorik miatt van. :)


De amúgy az agy egy látszólag teljesen másféle dologról asszociálhat egészen vad emlékekre is. Például elképzelhető (persze nem tudhatom), hogy először csak erős fényről álmodtál, ami jelenthet csak valami menekülést, kellemetlen körülményt, stb. Utána az erős fényről asszociáltál az ufo-kra, és innen már megy tovább az álom története. Az álom ilyen asszociációs láncokból áll. Néha egész elkalandozik az agy, néha meg nem tud szabadulni egyes témáktól vagy frusztrációktól.


Szóval semmi különöset nem jelent. Legalábbis el biztos nem raboltak. :)

2012. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem szoktam nagyon olvasni róla.


Köszönöm a válaszokat. :)

2012. márc. 17. 14:22
 9/10 Cukimogyi01 válasza:
Hát, szerintem igazából semmit nem jelent. Én is szoktam UFO-kal álmodni, pl: lezuhan 1 a kertünkben /utána felébredek/, megmentem tőlük a világot, stb. Bár engem nem "raboltak" még el. De szerintem ne foglalkozz vele különösebben, én sem szoktam, egy ideje már nem is álmodok ilyeneket!
2014. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nemtudom mennyire aktuális még de volt vmi kommunikáció vagy egyéb ilyesmi? Honnan tudtad h "mutatták" h el akarnak vinni?

Illetve azóta volt e vmi történés?



(Meditáció jó útba igazító lehet) :)

2015. szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!