Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van itt olyan aki...

Miért van itt olyan aki szkeptikus földönkívüliekkel szemben?

Figyelt kérdés
az nem elég hogy olyan ostoba hogy nem tudja elképzelni hogy a végtelen világegyetembe biztos hogy nem vagyunk egyedül de itt feltett tök rendes kérdésekre válaszolnak hogy hülye vagy stb. akkor húzzatok innen úgy néz ki nem a ti témakörötök...
2011. aug. 27. 00:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
talán mert mégis érdekli őket, csak túl racionálisak ahhoz hogy bizonyíték nélkül bármiben is hidjenek, de lehet szeretnék ha igaz lenne, csak kéne ugye valakitől bizonyíték is, és hát hiába várunk...itt nem ad senki, pedig logikus lenne hogy ha már sokan megfordulnak itt, legalább egy két ember tudna bizonyítani is...
2011. aug. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 reptoid tudós 2 ***** válasza:
47%
Mert még nem szembesültek a reptoidok féktelen haragjával!
2011. aug. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8%
nem csak hogy vannak Reptoidek, de el is jönnek űrhajókkal 2012-ben !
2011. aug. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
én a földönkívüliekben hiszek. 404, reptiod, meg a többi unatkozó ember meséjében nem hiszek.
2011. aug. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

Én hiszek benne, hogy vannak értelmes lények a világegyetemben.

Azt viszont elég hihetetlennek találom, hogy az lenne a szórakozásuk, hogy embereket szippantsanak fel a hajójukba (mindenféle szemtanú nélkül), majd kísérletezzenek rajtuk.

Ugyanmár...

2011. aug. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 reptoid tudós 2 ***** válasza:
74%
De nem azt csinálják, hanem a gyakorikérdésekre írnak.
2011. aug. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

Én például nagyon is hihetőnek gondolom, hogy nemcsak a Földön van élet. Azt én még nem tapasztaltam, hogy a földönkívüliek el is jutottak volna hozzánk, de nem zárom ki. Viszont ez nem azt jelenti, hogy minden marhaságot elhiszek. A fülem is kettéáll a legtöbb sztoritól, amik itt elhangzanak. Az, hogy hiszünk a földönkívüliekben, nem azt jelenti, hogy vakon kell benne hinnünk és bebeszélni magunknak, hogy a műholdak, repülők, csillagok, amiket látunk az esti égen, földönkívüli űrhajók és nem muszáj bevenni minden itt leírt sületlenséget, amit itt kitalálnak egyes unatkozó, vagy így poénkodó emberek.


Sok UFO hívő mindenhol földönkívülieket akar látni. Valaki előáll itt valami hülye, képtelen sztorival és a többség a logikai buktatókat figyelembe nem véve beveszi. Ha meg az ember figyelmezteti őket, hogy hoppá, szívatnak, fel vannak háborodva.


Persze a másik oldalon ott állnak azok a szkeptikusok, akik semmilyen normális érvvel nem tudnak általában előállni, ha valamit cáfolnak, rendszerint úgy, hogy fogalmuk sincs arról, valójában mit cáfolnak. A tudományban hisznek kizárólag, de gőzük sincs semmiféle tudományról, abból áll a tudományuk, hogy remekül le tudják hülyézni a másikat.


A két szélsőség között is vannak persze itt néhányan, de ez elég ritka.

2011. aug. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
Ez az, itt látom mindenki szakértő! (Y)
2011. aug. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én úgy gondolom, hogy az éet minden területén vannak szkeptikusok. Ha mindenki elhinne mindent akkor nem lenne világ, a világ! És ez így is van rendjén, de annak én sem látom értelmét, hogy azok, akik úgy vélik, hogy a földön kívűl nme lehet értelme élet, ezt a témát böngésszék.

2011. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Won ***** válasza:
51%

Logikusan gondolkodva biztosan van máshol is élet a végtelen univerzumban.

Tudjátok mit szoktam mondani azoknak akik azt mondják, bizonyítsd be? Azt mondom nekik: Te meg bizonyítsd be azt, hogy nem léteznek.


Won

2011. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!