Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Az alábbi történt:

Egy helyen ébredtem fel.Nem tudom hol. Egy szoba volt, fehér falak voltak és hosszába voltak emeletes ágyak. Az ágyak mindkét végén volt 1-1 pár cipő (mind ugyan olyan) Valami orvosféleség ült előttem, és egy kendőt beáztatott valamibe. A kezembe adta és azt kérdeztem, hogy ez altató e? az mondta hogy igen és a bőrön keresztül hat. majd elkábultam. beraktak az egyik ágy alá. majd egy kis idő múlva valakivel elkezdtem beszélgetni. ismertem de nem láttam. Arról volt szó hogy valaki megszült, és hogy én vagyok az apja.és kérdezte hogy tudom e ezt. Mondtam neki hogy nem de legalább van miért harcolnom. Majd megláttam egyik lány osztálytársamat, és mondta hogy neki meg kell szöknie, és hogy rám várt mert csak én tudom megszöktetni. eközben egyre jobban magamhoz tértem. Amikor az őrök már nem figyeltek annyira elkezdtünk futni, és már a kijárathoz értünk a lány a falhoz nyomott és azt mondta, hogy nekem még itt kell maradnom, nem szökhetek meg, és hogy várjak valamennyit. a lány előrement, én pedig a kapu mögé bújtam.(a kapu az egy ilyen régi várak rácsos kapufélesége volt ami fentről lefele záródik), majd amikor utolértek, akkor köhögtem egyet, hogy elkapjanak. vissza vittek, és megint nyomtak egy kendőt a kezembe. kis idő múlva, amikor esélyt láttam a szökésre, elszaladtam, ugyan úgy. követtek. ugyan úgy elbújtam, de most nem a kapu mellé, hanem felmásztam a tetejére. mindenki bejött. akkor egy kötélen gyors leereszkedtem, visszamentem és bezártam. Amikor visszamentem, akkor megfogtam egy embert, (az arcát nem láttam de a hangja ugyan az volt akivel először beszélgettem)és elindultam kifele. Kérdezte hogy mit csinálok, és hogy neki maradnia kell, de én azt mondtam hogy nem hagyom ott mert szükségem van az életbe maradáshoz. volt egy másik kijárat. ugyan ott volt mint ahol először elbújtam, csak egy rács volt a két út között. volt a túloldalon egy srác, (nem ismerem) és azt mondta, hogy ha megszököm, és elviszem magammal a férfit keresni fog és ha megtalál, akkor megöl. Erre én azt válaszoltam, hogy ha baja esik kittinek (osztálytársam) akkor én fogom megtalálni, és amikor nem figyel, a saját kardjával fogom megölni. (a pasas kezében volt egy kard, és a hátán is. ilyen régebbi páncélzat lehetett rajta, és 12 embere volt. onnan tudom hogy mindegyiknek hasánál volt egy szám, és növekvő sorrendben voltak felállva)

nem tudom hogy ebből mi a fontos de azért megpróbáltam minél pontosabban leírni.... nagyon érdekel mit jelenthet ez...


2012. márc. 19. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl sokat játszol szerepjátékokat, vagy túl sokat nézel tévét.
2012. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez aztán pontos volt
2012. márc. 20. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!