Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Nagyon rossz!

Figyelt kérdés
már minimum 10szer álmodtam azt hogy egy férfi meg akar erőszakolni de én nem birok elmenekülni és ordibálni de tudok. olyan mintha egy mágnessel vonzana az a férfi. nem tudom mit jelenthet de rémisztő... pl. ma azt álmodtam hogy becsönget egy férfi én be engedem magunkhoz bejön a szobámba ledönt az ágyra de én nem birok szólni a szüleimnek meg senkinek. és valahogy tényleg így vonz magához. mit jelenthet? 14/l
2012. márc. 19. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túlságosan félsz ettől
2012. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na, ennek többféle magyarázata is lehet.Egyik tisztán pszichológiai:Fiatal vagy, most kezdenek komolyabban érdekelni a férfiak, de nyilván félelmek is vannak benned és ez nálad így nyilvánul meg az álmokban.Gondolom, nincs kivel megbeszélned a "fiús" témákat.

Lehet oka az is, ha kisgyermek korodban erőszakos természetű férfi volt a környezetedben, akár szomszéd, vagy más valaki.



Másik lehetőség, hogy valami természetfeletti dolog.Vannak olyan szellemi teremtmények(vagy lehet akár démon is)amelyek testi kapcsolatot keresnek az emberrel.Hogy hogyan kerülhetett a közeledbe, nem tudom.Foglalkozol otthon esetleg "játékból" szellemidézéssel, vagy hasonló dolgokkal?

Esetleg az az is lehet, hogy ha előttetek más is lakott a házban az hagyott ott "valamit"...Vagy problémás személy volt és te esetleg érzékeny vagy ezekre az energiákra.Próbálj kicsit utánajárni ezeknek a lehetőségeknek.


Szerintem ha az egyik legegyszerűbb megoldás, ha próbálod tudatosan elfelejteni azt az alakot ,imákkal is védekezhetsz, mást egyenlőre nem nagyon tudsz tenni.

Jó lenne, ha képes lennél tudatosan álmodni, akkor könnyebben módosíthatnád az álom folytatását, de azt mindenképp jó lenne elérni, hogy álmodban ne a szüleidnek kiabálj, ha jön az alak, hanem neki mondj nemet határozottan.Nem tud mit tenni, ha kifejezed számára, hogy teljesen elutasítod.

2012. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én őszintén nem igazán hiszem ebben a démoni dolgokban. de amit mondtál hogy erőszakos férfi volt az igaz. és az is igaz hogy félek. nem szoktam szellemet idézni és akitől megvettük a házat az egy házaspár volt 2 macskával . próbáltam már tudatosan álmodni és néha sikerült is de akkor sem tudok beszélni és tehetetlen vagyok.pl. álmodtam már olyan hogy a barátnőmmel mentünk a wc-re ő bement a wc-re és én nem tudtam utána menni mert a lábamat nem tudtam fel emelni és a szám nem nyílt ki.
2012. márc. 19. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mozdulni, beszélni.

Az ilyen álom azt is mutathatja, hogy tehetetlennek érzed magad valamiért az életben, valami akadályoz.Például nem hallgatnak meg, vagy akadályoznak valami fontos dologban, például szülők.Vagy a magad gátlási akadályoznak esetleg.

Az álom ilyen esetben azt jelenti, hogy változtatni kell, valahogyan túltenni ezeken az akadályozó körülményeken magad.

Lehet, hogy van benned félelem, akár tudat alatti, amitől nem tudsz szabadulni.


A démon lehetőségét azért is írtam, mert írtad, hogy nem bírsz menekülni, megszólalni és eszembe jutott az alvás paralizis, testen kívüli élmény , tehát egy megváltozott tudatállapot lehetősége is.Olyankor könnyebben előfordulnak efféle élmények.(Ami nem feltétlenül hallucináció).

2012. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ilyet én is álmodtam már, nem tudok kiabálni, mozdulni, mintha valami erő az egész testemet leszorítaná. Én nem a kiabálásra szoktam már koncentrálni, hanem az erőre, pl amikor nem tudom megmozdítani a karom, de gondolkodni tudok, pl ha igaz lenne már akár végem lehetne, de nem, arra figyelek mikor fajul tovább, várok, de semmi... és jön egy pont, érzem hogy erősebb vagyok, és ilyenkor egyszer csak megszünik...de a kezem viszont akkor még mozdulni akar és ahogy megszűnik ütök, mint ha megrándulna a kezem a felgyülemlett erőtől. Volt hogy falba könyököltem/rúgtam,de ezek már régen voltak, többségben semmit nem álmodok. Ezek az értelmetlenek, te megtudod ezeket formálni, a gondolkodásra figyelj, a levegő vételre, ha fel kelsz nyisd ki a szemed bátran, mozgasd meg a lábaid, ha sokat fekszel egy oldalon, az ezt előidézi. Nem kell félni nyugi. Meg ha szeretsz valakit, idézd fel magadban a szavait, tegyél a közeledbe valamit ami rá emlékeztet,így amikor föl ébredsz,lesz egy t. ami megnyugtat
2012. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt régen hasonló engem nem férfi üldözött hanem sötétség minden nap szinte ezt álmodtam és nem tudtam ellene semmit tenni Valami az életed miatt van kicsit gondolkodj el ezen hiszen minden embernél mást jelentenek a szavak dolgok tárgyak álmában. Nekem a tudatos álmodással ért véget ennek is van töb szintje keresgéltem stb aztán egyszer sikerült szembenéznem vele és nem futottam el előle azóta nincs ilyen álmom.
2012. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!