Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy szőke, körülbelül 15 éves...

Egy szőke, körülbelül 15 éves lánnyal álmodtam. Terhes vagyok, egy kislánnyal. Szőke vagyok, párom szintén. Lehet, hogy a jövőbeli lányomat láttam?

Figyelt kérdés

Egy szőke, körülbelül 15 éves lánnyal álmodtam. Terhes vagyok, egy kislánnyal. Szőke vagyok, párom szintén. Lehet, hogy a jövőbeli lányomat láttam?

Esetleg véletlen? Egy jópár hete nem emlékszem az álmaimra. Erre tisztán emlékszem. Ott állt a cseresznyétől roskadozó cseresznyefák alatt, és mondott valamit. De nem értettem. Szerintem németül mondhatta.



2012. ápr. 6. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2012. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd a válaszod??
2012. ápr. 6. 22:48
 3/11 anonim válasza:
24%
csak olyan emberek arcát láthatod az álmaidban akikkel már a valóságban is találkoztál, láttad őket (ha csak egy pillanatra az is elég), az agy új arcokat nem tud kitalálni álom közben, így a még meg sem született lányod arcát nem láthattad.
2012. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az arcát nem láttam (legalábbis nem emlékszem rá).
2012. ápr. 6. 22:51
 5/11 anonim válasza:
a lényeg ugyanaz. csak már látott emberekkel álmodhatsz
2012. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden lehetseges. :)

Alt. azzal kapcsolatosan almodunk, amin elalvas elött gondolkodunk, azonban az agy "kombinal" mindenfelet, igy kerdes, mennyi igaz belöle, mennyi a hozzakombinalt...


Hatha erdekel: En varandosan nagyon szerettem volna meditacioban kapcsolatba kerülni a gyermekemmel. De mindig "megtrefalt", meg a nemevel kapcsolatban is, igazi kis huncut volt, pl. elöbb azt mondta, fiu, majd vigyorogva, hogy lany vagyok csak vicceltem. Igy akarhogy akartam magam ele idezni a külsejet, csak belekeveredtem, es nem tudtam, hogy majd szöke lesz (mint en) vagy feketes (mint apa, inkabb az utobbira tippeltem. Szöke lett, kislany, de ami a legjobban stimmel: ugyanilyen huncut es viccelödös! Szinte a születesetöl valahogy kifejezesre juttatta mindig, hogy viccelödik. :DD

Sztem, ha nagyon kapcsolatba akarsz vele lepni, akkor tuti lehetseges, hogy ez egyfajta "jelentkezes" volt a reszeröl. :)


Ja, es az almok: varandossag alatt nem almodtam, de gyerekkent egy nagyon emlekezetes almomban a nagyobb gyerekem fiu volt, es arab ferfitöl, barna börü, majd kinai ikrek 8(1fiu+1lany). Az alom szerint az arab kapcsolatom hatalmas love-nak indult, de csunyan vegzödött, nagyon rosszul jöttem ki belöle, majd a kinaitol is elvalva egyedül neveltem gyerekeimet, nagyon nehezen, anyu sem fogadta el unokakent öket.

Erdekes, h kb 25 evesen majdnem kapcsolatom lett egy irani orvossal (aki akkor menekült Iranbol Nemeto-ba), es par honappal kesöbb egy kinai üzlet tulajdonosa "udvarolgatott". Tehat mind2 tölem függött, hogy nem lett belöle kapcsolat, mert ök nagyon akartak, es az arab ugy igazan be is jött nekem, mint ferfi, es mind2jük termeszete nagyon szimpi volt, föleg a kinaie... Neha arra gondolok, hogy vajon az alom egy elörejelzes lehetett?? Persze, mindig mindket feltöl függ a kapcsolat, es lehet, hogy nem eleg, ha minden tölem telhetöt megteszek, mert ott a masik döntese, ami miatt alakulhatott volna az alom szerint is...

2012. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na, mindjárt megyek aludni, szóval megpróbálok kapcsolatot teremteni vele, és emlékezni is rá.

Utolsó, jó neked, te emlékszel a beszédére!

2012. ápr. 6. 23:10
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Szomorú, hogy mennyi a hiszékeny ember itt :S Az álmok nem válnak valóra.
2012. ápr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugy probaltam meg "talalkozni vele", hogy meditacioban (agykontrollal, amit regota ismerek) probaltam elengedni minden gondolatomat es magam ele kepzelni Öt. Barmit, ami eszembe jutott elsö benyomaskent (hol ez, hol az), pl. arc vagy arc nelkül csak egy magassagban all valaki - ez jelkepezte Öt, több dolgot nem eröltettem elkepzelni vagy kitalalni, hanem ezutan hagytam hogy spontan jöjjön barmi felöle, hozzam. Barmire nyitott voltam. Ha nem jött, kicsit vartam majd feltettem egy kerdest. Pl. a nemet gyakran megkerdeztem. Es ezutan is vartam. Ha jött valasz, oke, ha nem, sem erdekes, hiszen meg sokszor megkerdezhetem. Es emellett gyakran megszeretgettem, elmeseltem, hogy nagyon varom, szeretnem a neki legjobbakat adni, vagy kerdeztem, hogy erzi magat...stb. Neha ugy ereztem, amikor megsimogatom a hasamat, hogy most mosolyog, ez persze nem tudom, igy volt-e, lehetett csak fantazialgatas is, de ez annyira nem erdekes am olyankor, a lenyeg, hogy olyan jo erzes az egesz.

Jatekosan, lazan, különösebb elvarasok nelkül, hiszen nincs veszitenivalod. Es mindig csak jo erzesekkel, amikor idöd van ra es kedved hozza. :) Jo kapcsolatteremtest es babavarast, sok boldogsagot! :)


ps: valahol olvastam ilyen tanfolyamrol is, ahol kifejezetten ezt segitik, esetleg rakereshetsz a neten.


6.

2012. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nemrég egy szőke nővel álmodtam. Két tévéműsorban is szerepelt, találkozott az egyik ország miniszterelnökével is.

Az arca nem volt ismerős, de az álmomban én voltam az a szőke nő. Nem emlékszem, hogy bármikor is láttam volna, persze a tudatalatti bármire képes. Nem gondolom, hogy a rokonomat, vagy egyáltalán egy élő, lélegző személy jövőbeli tetteit láttam volna. Egyszerűen az aznapokban ért hatások visszatükröződtek az álmomban.

2012. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!