Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítség kéne tudatos álmodáss...

Segítség kéne tudatos álmodással kapcsolatban. (? )

Figyelt kérdés
olyan valaki segítségét kérném aki már elég jártas ebben. nekem is sikerül elég sűrűn, de szeretnék többet megtudni róla. (priviben)
2012. ápr. 7. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na jo, akkor konkrétan: tudatos álom közben kapcsolatba léphetek a tudatalattimmal? mert ugye valahol mélyen legbelül jobban ismerek mindenkit, tudom ki hazudik, ki nem... szóval az a lényeg hogy tudatos álom közben megkerestem egy személyt és arra voltam kíváncsi hogy mit érez irántam. nem befolyásoltam közben a gondolataimmal. azért próbálom így csinálni mert ugye ismerem az illetőt, találkozok vele, beszélgetünk, de sose lehetünk biztosak a másik érzéseiben, viszont a tudatalattim biztosan felfogja hogy mi a helyzet. lehetséges így megtudni az igazat?
2012. ápr. 7. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:

és rossz úton jársz szerintem, ha azt várod hogy majd valaki megmondja neked a tutit ebben a témakörben


"sose lehetünk biztosak a másik érzéseiben, viszont a tudatalattim biztosan felfogja hogy mi a helyzet"


lehet hogy így, van de lehet hogy nem...


nos nagyon vigyázz azzal, hogy mit csinálsz az itteni "való" világban az ilyen álombéli tapasztalatok hatására...

nehogy esetleg emiatt hozd magad olyan helyzetbe amit utólag bánnál

2012. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!