Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvásparalízisnél tudatos...

Alvásparalízisnél tudatos álmodás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Olvastam az alvásparalízisről, meg arról, hogy hogyan lehet előidézni, plusz a testből kilépős dologról. Nem akarom kipróbálni, úgyhogy ne azt válaszoljátok, hogy "örülj, hogy nincs ilyened, mert borzasztó", hanem a kérdésre, kösz.


Szóval olvastam, hogy hogy lehet előidézni, és mindenki azt mondja, hogy nagyon rossz. Megkérdeztem legjobb barátnőmet, hogy nem-e próbáljuk ki, és azt mondta, hogy neki sokszor van, csak nem tudta, hogy ez ez. És hogy fura, de neki jó szokott lenni. (Arra következtetek magamtól, és olvasottak alapján, hogy ha nem pánikolunk, akkor nem lesz rossz). Ő azt mondta, hogy tudja irányítani, és hogy neki jó szokott lenni. Olvastam olyat is, hogy valaki lefeküdt azzal, aki tetszik neki így, stb... Szóval, ha nem pánikol az ember, akkor lehet akár így jó is? És a testelhagyásos dologról ki mit tud?


Köszi a válaszokat, légyszi ne oltogassatok, úgyis besz*ri vagyok kipróbálni, csak érdekel, hogy tényleg lehet-e így irányítani, mert akkor tök "élvezetes" is lehet, ha így megtörténhet bármi jó. (Ezúton üzenném mindenkinek, hogy ha ilyenben "szenvedtek", próbáljatok meg nem pánikolni, mert azért ilyen.)


2012. márc. 18. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Maga az alvásparalízisből tudatos álmodás szeirntem a tapasztalt tudatos álmodok technikája arra az esetre ha valamiért felébredve alvás paralízisük lenne. A tudatos álmodásra van ezerféle technika, többsége nem igényli az alvás paralízis átélését. Ha érdekel a téma nézz utána valamilyen szak oldalon, van egy rakat angol és egy magyar is.
2012. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehet, hogy nem ugyanaz, vagyis nem tudom... Szóval ha nem is ugyanaz, elvileg az alvásparalízisnél sem kell mindig rosszat látni, lehet az jó is, szóval nem csak szellemek... Azért gondolom, hogy az alvásparalízist is lehet befolyásolni, mert aki mesélte, hogy jókat szokott csak, meg kellemeseket, az sem tud megmozdulni közben...:S
2012. márc. 18. 20:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet befolyásolni, de mint írtam tudatos álmodáshoz nem ez a legegyszerűbb technika. A tudatos álom pedig ezerszer jobb, mint az alvásparalízis.:)
2012. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na, akkor konkrétan a tudatos álom érdekelne:D Hogy kell? Csak lehetőleg ne mozgolódjak, és kiabáljak nagyon:D Sőt, semennyire se... Ezt is lehet befolyásolni? Hogy más ne vegye észre, hogy én pont szörfözök, vagy helikoptert vezetek?:DDD Vagy focimeccsen vagyok, és szurkolok?:D
2012. márc. 18. 20:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A 9gag-es poszt óta nagyon felkapott a téma. :)

Nem, az alvásparalízis és a tudatos álmodás két különböző dolog.

2012. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

www.dreamviews.org

www.tudatos-alom.hu

Az első egy angol, a második pedig egy magyar oldal. Ezeken mindent megtalálsz.

2012. márc. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 marcell27 válasza:
egyesek azt mondják hogy ienkor gyakran egy árnyék szerű alakot látnak és ezt nem csak egy ember látta hanem szerte a földön és ez az emberek töbsége szerint ez egy démon aki testet keres.Ez persze gondolom nem ijeszt meg mert csak a babonás emberek szoktak ettől megijedni .na de erre csak azt tudom mondani hogy nyugotan kipróbálhatod mivel ha tudatosan tudod hogy álomban vagy akkor nem fogsz megijedni mivel csak arra kell gondolnod hogy ez egy álom és ha ez egy álom én vagyok a főnök és ha úgy akarod elfognak tünni csak a buta emberek ijednek meg akik azt hiszik hogy ez a valóság és egy átlagos ember amikor megied mindig a legrosszabra gondol tehát azt fogja halucinálni. De nyugottan próbáld meg úgyis testet keresek :[]
2012. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Neem akarom megpróbálni, köszönöm:DDD Mostmár rájöttem, hogy valószínűleg a tudatos álmodással kevertem, vagyis akkor ezt is lehet befolyásolni, de úgyis bepánikolnék...


Nem vagyok babonás, de iszonyatosan be tudok képzelni dolgokat, 16 éves lány vagyok, próbálok nem hinni a szellemekben, de a semmitől is ki tudok borulni...

2012. márc. 20. 19:29
 9/10 anonim válasza:
Én ebben szenvedek pár éve. Még nem tudom irányítani és nagyon félelmetes.. és az előző kommentelőnek..: nem, nem a buta emberek ijednek meg tőle..
2012. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 marcell27 válasza:
mondcsak tisztelt előző kommentelő amikor látod a rémeket akkor azt gondolod hogy valódiak nem de ?
2012. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!