Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent halottal álmodni?

Mit jelent halottal álmodni?

Figyelt kérdés

Álmomban a nagymamám házában összegyűlt minden rég halott rokon valami ünnepségre. Egyiküket sem ismertem, nem is nagyon láttam arcokat. Aztán bejött egy alacsony öreg bácsi. Nem beszélt, csak kezet fogott valakivel az asztal másik végén. Rá pontosan emlékszem.

Mikor elmondtam anyukámnak, felismerte benne a rég halott dédipapámat. Még az öltözete, a viselkedése is ugyanolyan volt, mint életében.

A dédipapám nem ismertem, kicsi voltam, mikor meghalt. (Fényképeken sem szoktam látni.)


Mit jelenthet ez az álom?


2012. ápr. 16. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Halottal álmodni esőt jelent.
2012. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így tudom, no meg ez be is szokott jönni. Csak azt nem tudom, ha olyan halottal álmodott, akit éltében személyesen nem ismert, akkor mi van? (Egyébként a meteorológia mondja, hogy jön az eső!)
2012. ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom szerencsét jelent.
2012. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azok akik előttem hozzászóltak azoknak ne higgy. minden embernél mást-mást jelent egy álom. ezt csak te tudod megfejteni. amúgy elég a dédpapádhoz egy fényképet látni hogy álmodban is előforduljon. de hogy a viselkedése is? >< hmm.hát komolyan nem tom:D várj mindjárt ideküldöm az egyik barátomat:D
2012. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt írtad hogy nem ismerted őt kicsi voltál mikor meghalt .. szóval még is ismerted az emléke megmarad lehet te nem emlékszel rá de attól még megvan. De felfokhatod úgy is hogy a dédipapád szelleme jelent meg álmodban ahogy gondolod nem tulajdonítanák neki nagy jelentőséget ha beszélt volna hozzád vagy valami kommunikációt végzett volna hozzád gondolok itt a testi jelekre rád nézett rád mutatott stb akkor már igen de így te csak megfigyelő voltál.
2012. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Álmomban a nagymamám házában összegyűlt minden rég halott rokon valami ünnepségre. Egyiküket sem ismertem,"

És akkor hogy ismerted fel az olyan rokonodat (halottat) akit nem ismersz? ez csak nekem szúrja a szemem?

2012. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!