Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha tűzben elégek?

Mit jelent az, ha tűzben elégek?

Figyelt kérdés
Egy majális szerű rendezvényen voltam. Elsétáltam egy kínai csoport mellett, akik főzték a kutyákat és a tűz egy nagy gödörben volt megrakva... a talaj megindult, én pedig beleestem a tűzbe. Nem riadtam fel, boldogan haltam meg.
2012. ápr. 18. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

talan erzed, hogy valami uj veszi kezdetet, de ezek szerint nem vagy megriadva tole...

De nekem inkabb az jut errol eszembe, hogy elvesztel az eletben, es nincs kiut, de a 2. fele, akkor is arra utal, hogy keszen allsz

2012. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és milyen volt elégni?
2012. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fájt amikor égtél? Kívánod az életed?
2012. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Éreztem, hogy forróság van és, hogy bizseregtem. Aztán éreztem, hogy elfogyok, és mosolyogva behunytam a szemem.
2012. ápr. 21. 10:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Szakítás utáni depressziómban voltam hónapokig, emiatt a tanulás is nehezebb volt, lefogytam, könyörögtem, hogy haljak meg valahogy... valaki, valami, valahol öljön meg, nem mertek egyedül hagyni itthon... 5 hónap telt el így... most érzem magamon úgy, hogy kezdek újra önmagam lenni.
2012. ápr. 21. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, ez azt jelenti, hogy tovabb leptel, elengedted a multad. (1. voltam)
2012. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaj de jó... :) Végre!!

Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 25. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!