Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több vasat a tűzben tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több vasat a tűzben tartó férfiak! Hogyan tud egy nő titeket kibillenteni ebből?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat szeretnék, a humorosakat mellőzzük, köszönöm.

Bármilyen egyenes választ is írtok, nem fogok ítélkezni, csak szeretnék őszinteséget a részetekről.


2012. márc. 26. 09:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
...sehogy...
2012. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
számítottam erre a válaszra, de szerintem nem vagytok ennyire egyszerűek...
2012. márc. 26. 09:21
 3/19 anonim ***** válasza:
#1 +1
2012. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a férfiak főleg azért csinálják, mert az asszonytól nem kapják meg a kellő mennyiségű/minőségű szexet, szeretetet.

Kibillenteni egy kellő mértékű viszonzott szerelemmel lehet, ahol a pasi számára a szex is "tökéletes".

Nehéz ilyen párt találni.

2012. márc. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Bár én nő vagyok, hiszem, hogy minden férfi életében van az az egy nő, aki kitudja billenteni ebből a mókuskerékből, ebből az eszeveszett nőhajhászásból...de hogy kinek mikor jön ez el, az már más kérdés...lehet élete alkonyán...
2012. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

végre egy értelmes nő...:)


Figyelj szivem, ez egy olyan dolog, hogy most csak példaként mondom, nem ez a valóság, de mondjuk van 3 lány az életemben, ezek mind másik városban laknak, heti 1x megyek mindegyik lányhoz, minden nagyon f@cca...


és ebből csak az tudna kibillenteni ha egy olyan lányt találnék aki igazán megfogna belsőre is nem csak külsőre, akibe beleszeretnék! És aki engem is őszintén szeretne.

JA! Éssss!

- nem akarna 2-3 hónap után összeköltözni, nem akarna 1 évan belül eljegyzést, majd házasságot, és gyereket és mindezt 1 éven belűl!


Ugyan is nekem kell minimum 1 év ahhoz h összeköltözzünk, aztán legalább 2 év bizonyosság hogy eljegyezzem, aztán a házasságot én NEM erőltetem mert anélkül is lehetünk boldogok, hogy ha házasságon múlik az h a lány szeret engem akkor az nem igazi, mert ez olyan h jajj neki fehér ruha kell de van olyan lány is akinek meg egy Audi, és kell +1 kis idő h egy gyerekre rábólintsak!


27/f

2012. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

9:27-es vok!


amúgy a 9:26-ossal értek egyet... :)

2012. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem akarok tőle esküvőt, semmi ilyesmit (bár független), és sajnos őszintén szeretem, de ahányszor ennek csak egy morzsányi tanújelét adom, rácsodálkozik (nem ismeri fel, hogy ez szeretet a részemről)de jól esik neki. Hogyan lehet erről úgy meggyőzni, hogy ne tűnjön hízelgésnek, rámászásnak?
2012. márc. 26. 09:36
 9/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha szereted miért baj?

Egy párkapcsolatban nem lehet egoimus,sem tabu.

Ha bármelyik is egy kicsit is jelen van, az a nem az igazi.

2012. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
*... egoizmus
2012. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!