Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Két éjszaka egymás után azt...

Két éjszaka egymás után azt álmodom, hogy a cicám bent ég a tűzben, és kimenti mindig valaki (lent részletesebben). Mit jelenthez ez?

Figyelt kérdés

Ott kezdem a történetet, hogy 2 cicám volt, az egyiket 2 hete elütötte egy autó, és nagyon sajnáltam, mert nagyon szeretem a cicákat. (hátha van valami köze az álmomhoz)


Tegnap meg tegnapelőtt azt álmodtam, hogy a másik cicám, aki még él, egyszer beszorult a kazánba, égett a tűzben, és anyukám vette ki, anya is megégett, meg a cica is, de nem voltak komoly sérüléseik.

A másik álmom meg az volt, hogy a kazán ajtaja nyitva maradt és felgyulladt a kazán mellett a sok fa, és a cicám bent szorult a tűz kellős közepén, és bementem érte, de ekkor csak a cicám égett meg (szintén nem komoly sérülésekkel), nekem pedig semmi bajom nem lett.


Nem vagyok sem piromániás, és nem is félek a tűztől annyira, hogy sűrűn gondolnék erre, sőt mostanában nem is gondoltam arra hogy tűz lesz, és félnem kellene..

Lehet azért van mert féltem a cicámat, nehogy neki is baja essen?? Vagy lehetséges, hogy azért álmodtam 2x ugyanezt, mert valami baj fog történni vele?



2012. ápr. 15. 12:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Kicsit értelmetlen lett a kérdés, szóval az "álmodom" helyett "álmodtam"-ot akartam írni :)
2012. ápr. 15. 12:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Félted a cicádat. Esetleg lelkiismereted van a másik halála miatt?! Ne aggódj, nem lesz baja. De a tüzforrásokra azért figyelj
2012. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a cicád NEM fog bent égni a tűzben.
2012. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!