Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legfélelmetesebb álmod?

Mi volt a legfélelmetesebb álmod?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer azt álmodtam, hogy az összes reptoidozó, vámpírozó, görényemberező eltűnt a gyikról. Nagyon ijesztő volt.
2012. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legfélelmetesebb, de nagyon rossz volt: álmoban az öcsém vett egy hatalmas madárpókot. Sajnos annyira rettegek a pókoktól, hogy pl. egy pókot ábrázoló képet sem merek megérinteni. Ebben az álomban ráadásul odarakta a pókot az ajtóhoz, így nem mertem kimenni a szobából. Ordítottam és sikoltoztam, ahogy a torkomon kifért, de a többiek csak megpróbáltak azokkal a szövegekkel nyugtatni, amikkel a valóságban is szoktak, pl. "jobban fél tőled, mint te tőle", ami rajtam egyáltalán nem segített. Ennyi volt az álom, de szörnyű volt. :(
2012. ápr. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miután megszültem a fiamat, gyakran álmodtam azt, hogy a férjemmel a gyerekkel megyünk kocsival a rakparton, és belezuhanunk a Dunába. / ki is kerültük mindig a rakpartot, amikor Pesten voltunk/.
2012. ápr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Engem álmomban elraboltak a reptoidok és arra kényszerítettek, hogy a 2011 világ szépe döntősök mindegyikével szeretkeznem kellett. Iszonyatos volt. Egyszerre 4-5 lánnyal is le kellett feküdnöm. Alig bírtam a végére, összehoztam egy Kovi féle öklözéses filmet és a kakas is kukorékolt a fa tetején a 4 metró mellett.
2012. ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én nemrég0 álmodtam ezt:


Reggel volt szokásos módon felkeltem kimentem pisilni pisilés közben egyszer csak kicsúszott a húgycsövemen egy skorpió8vagy valami hasonló állat) és ott mászkált a klotyóba.


Ezt álmodtam nagyon ijesztő volt!!

2012. ápr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is reptoidos álmom volt, de nem mondhatom el
2012. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

UFO lények, szellemek.

Ezek a főszereplői a félelmetes álmaimnak.

2012. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nagyon félemetes az enyém szerintem ne olvasd tovább.

Este felkeltem felkapcsoltam a tévét és a minimax volt benne peddig tudjuk a minimax 6-7-8 után van.Bocs hogy leírtam de muszály volt tudom hogy megrázó.

2012. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tegnap álomdtam ilyen Mario World Creepypasta izét...A ZSnes-t betöltöttem, a ROMot kiválasztottam,de a menübe a színek csunyák voltak,a kép torzult,ahogy Mario ráugrott egy teknösre amin nem volt páncél,kifröcsögtek a belek,csontok,szemek,meg egy csomó vér!Aztán a pálya választoba mentem és meteorok repkedtek a Donut Plainsnál.Kiválasztottam a Donut Secretet.és elinditottam,víz helyett láva volt,és minden lény ott elégett csonttá.Ahogy felkeltem,15:32 ig nem márioztam.
2012. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Valami óriás nő kergett (de akkor volt mint 2 családi ház egymás felett)... nem tudom mit akart velem de egyfolytában rohantam és végül elbújtam egy házban de oda is követett de az öreg bácsi akié a ház volt azt mondta nem látott arra senkit. Volt egy másik is, akkor ürlények foglalták el a földet, a túlélőknek bujkálni kellett végül jött egy 3 emeletes busz hogy elmeneküljünk de én attól féltem hogy valamelyik kanyarban úgyis felburulunk.
2014. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!