Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt álmodtam, nagyon meg...

Ezt álmodtam, nagyon meg rémisztő volt?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy: Nem tudom hogy kerültem oda. A vala hogy oda kerültem egy ilyen nagy furgonhoz mint például ilyen egészségügyi nagy kamionnal járják az országot éppen akkor meg jelent a volt osztály főnököm nőgyógyász Nak volt öltözve (férfi) Ilyen nőgyógyászati teherautó volt és én nagyon féltem meg minden, sikítottam, nem engedtem hogy meg vizsgáljon engemet, menekültem meg minden. Aztán valami ismerős nő i arc volt, készítette elő az eszközöket amivel meg fog vizsgálni. És mondtam neki hogy meg van a havim és akkor is meg akart vizsgálni de én ellenkeztem. Tovább nem emlékszem. A másik amit álmodtam hogy a páromat műtötték láttam mikor le volt szedve a bőr a mellkasáról és csak a véres húsa,izma látszott ki ezelőtt meg össze voltunk veszve és voltak benne ilyen veroci raptorok akik nem engedtek közel hozzá. Nagyon meg ilyedtem. Mit jelenthet?

#asszisztens #nőgyogyasz #veroci raptor.
2012. ápr. 25. 09:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Megkérek minden olyan embert aki nem oda illő meg jegyzései vannak azok ne írjanak, én olyanok válaszát várom aki tudnak ebben segíteni. Hiszen azért jön fel erre az oldalra hogy segítséget kapjon a válaszára és megértő emberek re találjanak.
2012. ápr. 25. 13:02
 2/4 anonim válasza:

Ez azt jelenti,hogy terhes vagy,vagy ha még nem akkor rövid idön belül az leszel.Akkor is ha nincs pasid mert olyan leszel mint Szűz Mária.

Lehet hogy a pasid mérges lesz rád mert terhes vagy mástól és verociraptorokkal fog felzabáltatni!

Ha még senki nem tudja,hogy állapotos vagy akkor mihamarabb vetesd el mert szerintem nem akarsz verociraptor kaja lenni.

2012. ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2012. ápr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudom hogy van e valamilyen köze de ez régebbi álom de nem olyan régi. Ezt kB.olyan 2 héttel később álmodtam. És miről gondoljátok hogy terhes vagyok? vagy az leszek? hogyha az leszek ezek a dolgok kB.mennyi idő múlva következik be? De nekem már van egy 6 hónapos kisfiam. A párom meg avval nyaggat folyamatosan hogy szeretne még egyet egy kislányt szeretne.


Állom:Azt álmodtam az éjjel hogy ilyen ismerősfélék nem emlékszem hogy kik lehetek. Azt álmodtam hogy minden női ismerősfélének volt egy terhességi tesztje és arra vártak hogy mikor lesz pozitív a terhességi tesztje egy pár perc múlva mindenkinek pozitív lett és örültek de én is vártam arra hogy pozitív legyen úgy emlékszem hogy talán nekem is halvány pozitív volt vagy negatív és el keseredtem valamiért azt már nem tudom miért. Mit jelenthet álmomban?

2012. máj. 3. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!