Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez rémisztő! 2-szer álmodtam...

Ez rémisztő! 2-szer álmodtam ugyanazt de másképp! (? )

Figyelt kérdés
A dédinknél voltunk,anyu nagymamám és én.Volt ott 3 maci akik az első álmomban mind hármukat megölték aztán én a 3 macit.De a második álmomban pedig a dédimet megmentettem, csak volt egy szivrohama,felébredt,azt mondta milyen szép a szám.Mondjuk ez bizarr!A harmadik maci elmenekült(a másik kettőt kinyirtam) és hagyott egy levelet, hogy a parkolóban találkozzunk.Aztán anyukám nagynénje jött be a szobába,kivezettük dédimet megmutattam a holttesteket, majd sirni kezdtem.Elmentem oda ahová a maci irta természetesen késsel.Már láttam a macit és felébredtem.Ez mit jelenthet?
2011. aug. 16. 13:29
 1/6 anonim válasza:
80%
De aranyos!:D Csak szerintem egy kicsit kesze-kusza...
2011. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
63%
nem nézed sokat az ígynevess.hut :D
2011. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én azért megijedtem rendesen!

Ja és normális válaszokat!Köszi

2011. aug. 16. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Ezt találtam:

"Ha te vagy gyilkosság áldozata: félelmeid miatt elnyomás alatt vagy, kihasználnak. Nem tudsz egy kényszerhelyzettől megszabadulni.

Ha te gyilkolsz: bűntudat, tudod hogy mások rossz helyzetéből próbálsz hasznot húzni.

Általában: önmagad vagy pillanatnyi éned megtagadása, feladása. Engedsz valamilyen külső nyomásnak, amely vagy jó vagy rossz irányba viszi a gondolkodásod."

"Ha a gyilkos egy ismerõsöd: õszintén gyûlölheti valamely barátodat. Természetesen a valóságban gyilkolni nem fog. Ha a gyilkos ismeretlen: benned halmozódtak fel agresszív érzések valaki iránt. Ebben az esetben legjobb, ha feloldod magadban ezeket a negatív érzéseket, mert visszaüthetnek rád. Ha a gyilkos gyerek: egy saját negatív gyermekkori élményed szít fel benned agresszív érzéseket. Ebben az esetben próbálj visszaemlékezni az áldozat személyiségére, vajon õ milyen kapcsolatban állhat saját érzéseiddel? Ha sikerül visszaemlékezned, akkor arra is rájössz, miért bosszantanak az illetõ tulajdonságai. Legvalószínûbb, hogy azért, mert te is magadban hordod azokat. "

"Gyilkosság az álomban: saját indulataidtól félsz, sõt néha rettegsz. Minél nagyobb a félelmed, annál inkább csak az álomban juthat kifejezésre. Próbáld megtalálni félelmeid okát és szeledítsd meg érzéseidet!"

2011. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Az előző komment nagyon jó. Ha lett volna időm, én is utánanézek, így csak azt mondanám, feldolgozatlan konfliktusok a világga, emberekkel (néha pont nem azzal, akivel álmodunk, de ez lényegtelen). És az álmokban mindig az érzések azok, amik fontosak. Látszólag jelentéktelen dolgok is tudnak félelmet okozni álomban. Pl. a lányom kis korában azt látta, hogy feljött az trabi az emeletre. Neki ez nagyon ijesztő volt. Szóval, először az érzésekkel törődj. Valamiféle tehetetlenség álomban mindig azt fejezi ki, hogy nem tudunk megoldani egy problémát az életünkben.

Van egy jó álmos könyvem, majd később megkeresem, most nem találom. Egy magyar nő írta. És eddig ez bizonyult a legjobbnak. Nekem mindig segített.

2011. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. aug. 25. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!