Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehetek "profi" tudatos...

Hogy lehetek "profi" tudatos álmodó?

Figyelt kérdés

Elégé felkeltette az érdeklödésemet ez a tudatos álmodás dolog!

Mégpedig azért mert az álmaim nagy kavalkádok általában és soha nem én irányítom mitha egy elöre megrendezett film meg homályos az egész!


Tudatos álmot meg elég komoly átélni szerintem!


az álmodó benne marad az álom közegben,

tudatában van annak, hogy Ő most álmodik,

tudja, hogy kicsoda Ő valójában,

képes irányítani az álom cselekményét, szereplőit, és önmagát

emlékezik arra, hogy hol fekszik az álmodó teste,

És bármikor fel tud ébredni!


Ezek jó dolgok mert olyan dolgokat is kiélhetek/megcsinálhatok amit a való életbe nem tennék meg!

Aki ezt a tudatos álmot folyamatosan "gyakorolja" tudna adni tanácsokat!?



2012. ápr. 27. 01:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Először gondolkozz, voltak-e olyan szituációid, amik gyakran megjelentek álmodban, és határozd meg ezeket a szituációkat, hogy caskis álmodban jelenhetnek meg, mert így már képes vagy felismerni, hogy álmodsz. El kell érni, hogy minden álmod mindig ugyanazzal a momentummal kezdődjön.
2012. ápr. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó oké csak mire erre rádöbbenek vége az álmomnak és felkelek! :D

Gyorsan lepereg mint egy rövid kisfilm és még észbe se tudok kapni hogy hé ez álom,a másik meg hogy össze vissza történnek a dolgok!

2012. ápr. 27. 02:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne akard ezt annyira mert akkor nem fogod magad rendesen kialudni. Mellesleg amikor nekem volt tudatos álmom akkor is csak rövid ideig " jut eszembe" és csak nagyon kevés dolgot tudok tenni (szinte csak magamat tudom irányítani).
2012. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!