Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt?

Miért álmodom ezt?

Figyelt kérdés
Apukám meghalt álomban soha nem látom az arcát. Most levelet kaptam tőle,ismétlődő álom,hogy azthiszem él és kiakarom szedni anyumbol,hogy hol:( segítsetek
2012. ápr. 30. 11:24
 1/2 anonim válasza:
Valószínűleg nagyon szeretted/szereted őt :)
2012. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocsi, de nem igazán tudom kivenni, hogy meghalt-e. Arra gondolok, igen, csak az elején kihagytál egy vesszőt. Ebben az esetben szerintem is nagyon szeretted/SZERETED őt, és hiányzik. Nem akarod elhinni, hogy már nem lehet veled. Lehet, hogy jó lenne, ha elmondanád anyukádnak. Ha nem ,akkor sem kell szégyellned előtte, szerintem teljesen normális, ha ilyenkor kicsit összezavarodik az ember,bár hozzáteszem, ez azért még nem "összezavarodás". Előbb vagy utóbb el fog múlni, persze akkor is nagyon hiányozni fog, de meg fogod tanulni elviselni.
2012. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!