Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmokban mit jelent a halál?

Az álmokban mit jelent a halál?

Figyelt kérdés
Idén már kétszer álmodtam halállal kapcsolatban.Mindkétszer én haltam meg....A legutóbbi ma hajnalban történt.

#álomfejtés #halál álom
2012. máj. 3. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Úgy általában semmit. Én már harmadszorra álmodtam 1 év alatt világvégéset, amiben meghaltam, de mégis tovább élt a tudatom valamilyen formában. És ezt úgy, hogy sem a világvégében, sem a lélekben, vagy halál utáni életben nem hiszek.
2012. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
semmit-.-
2012. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hmm, valamilyen tulajdonaságodtól megszeretnél szabadulni? talán..? tippelek csak

24l

2012. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

"Ha meghalsz álmodban: egy életszakasz lezárása; az élethez és dolgokhoz való hozzáállásod képes vagy megváltoztatni. "

(ezt írja az internet..)

2012. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én általában akkor halok meg álmomban ha tudom ,hogy álmodom és direkt gyilkolom meg magam azért ,hogy felébredjek mert az álom számomra kellemetlen és megváltoztatni sem tudom. De ahogy te leírtad valószínűleg nem magadtól csináltad. Utána felébredsz vagy még az álmodban maradsz valamilyen szinten és történik valami? Mert ebben az esetben az a gyanúm ,hogy meghalt valaki a környezetedben vagy szimplán azon gondolkodtál ,hogy mi lehet a halál után. :)
2012. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A régebbi álmomnál nem közvetlenül a halálom után ébredtem,ott hosszabb ideig mint "szellem" tevékenykedtem,és tomboltam,nem akartam elfogadni a dolgot(hogy meghaltam). Ami pár napja volt,akkor az volt,hogy miután meghaltam álmomban már a "túlvilági" énem volt a valós életben,és én ezt nem akartam(elfogadni)...Valahogy sikerült felébrednem (és ordítottam...)

Nem szándékosan álmodtam ilyet,nem azzal a céllal feküdtem le,hogy meg akarok halni vagy valami.


A halál álomnak mi köze van valamilyen tulajdonságtól való megváláshoz?

2012. máj. 5. 13:08
 7/14 anonim válasza:
én kb. minden héten meghalok álmomban, legtöbbször leugrom a háztetőről. már rutinosan megy, őszintén szólva nem érdekel.
2012. máj. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Senki sem úgy fekszik le, hogy "na most álmomban meghalok". De ez is csak egy álom. Én is volt úgy, hogy az álombéli halálom után még "léteztem" pedig nem is hiszek ebben. Tulajdonságokhoz ennek nincs köze. (Kivételesen. Hacsak nem az, hogy félsz a haláltól, és rettegsz attól, hogy nem vár más utána.)
2012. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
szia! nem vagyok "szakértő" de én néhány hónapja folyamatosan azt álmodtam,hogy az egyik rokonom meg fog halni /leesik a lépcsőn stb. pánikoltam,szerencsére nem lett semmi baj.Nyugi,ne idegeskedj,ha vallásos vagy imádkozz,segít a hittbe,hogy minden okés.
2012. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy a túlvilági éned volt a valós életben?

Ha jól értelmezem a dolgot lehet ez egy gyenge skizofrénia tünet is (nem tudathasadásra gondolok nyugi, ez azért más). Nem tudom milyen a te lelki beállítottságod, hogy vannak e lelki gondjait (pl. nem tudod elfogadni magadat, egy másik arcodat akarod mutatni a világnak stb...), ha ilyenek nincsenek akkor felejtsd el hogy írtam ide. :D

2012. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!