Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmomban gonosz emberek...

Az álmomban gonosz emberek vannak és ha elmondom valakinek hogy gonoszok akkor nem hisznek nekem. Mit jelentenek ezek az álmok? (lent van pár példa)

Figyelt kérdés

ezen a héten valamelyik éjjel azt álmodtam hogy hozzánk koltozott egy család és gonoszok voltak, mármint úgy hogy loptak, csaltak, gyilkoltak. és anyuéknak próbáltam elmondani de nem hittek nekem. és a családban volt egy 10 éves lány aki elhívott úszni és onnantól kezdve az álmomban csak annyit mondott a lány hogy: "elviszlek úszni hahaha elviszlek úszni hahaha!" és nem tudtam vele normálisan komunikálni, mert minden kérdésemre ez volt a válasza. aztán elvitt úszni (én nem akartam menni de rám volt eroltetve) és a medencébol nem lehetett kijonni (nem tudom hogy mentunk bele) óriási medence volt, erdovel a kozepén, és zold kerítéssel volt bekerítve. és aztán hirtelen a fiú oltozobe találtam magam és az egyik osztálytársam azt mondta nekem hogy: mindjárt megyek és kimentelek a vízbol ne aggódj! és azt mondtam hogy jó és kisétáltam az ajtón és újra a medencében találtam magam. és aztán láttam hogy jon a srác és osszekevert a 10 éves lannyal és a 10 éves lányt szedte ki, és én akkor jottem rá hogy nem tudok úszni és megfulladtam. és utána úgy keltem fel hogy kohogtem és eros nyomást éreztem a tudomben.

lehet valamivel kontolálni az álmokat hogy ne álmodjak ilyeneket?



2012. ápr. 29. 18:43
 1/4 A kérdező kommentje:
a másik álom kicsit hasonló. 4 emberrel osztoznom kellett egy kicsi ágyon, és rajtunk volt a takaró, úgy hogy nyakig voltunk betakarva. úgy fekudtunk hogy a bal szélen fekudt az egyik haverom, aztán én, mellettem a legjobb barátnom és a jobb szélén pedig egy lány akivel már évek óta nem tartom a kapcsolatot. és az a lány volt a gonosz az álmomban. a mellettem lévo srác lement a takaró alá, de elotte figyelmeztetett hogy ne sikítsak. és nem értettem hogy mért ne, vagy hogy mért kéne sikítanom. és benéztem a takaró alá és olyan volt mintha kilóméterekkel odébb lett volta a srác de a hangját úgy hallottam mintha mellettem lenne. és ismételgette hogy ne sikítsak, így nem tudtam vele komunikálni. a legjobb barátnom is lejott a takaró alá, mert én valahogy alá kerultem még elotte. és éreztuk hogy elkezd mozogni az ágy mert a "gonosz" lány éppen meg akarta nézni hogy mit csinálunk és úgy megijedtem, hogy: (biztos mindenki ismeri azt az érzést amikor mondjuk valami magas helyrol majdnem leesik és akkor ilyen fájdalom/kellemetlen érzés van a mellkasában.) nekem is olyan érzésem volt amikor felébredtem.
2012. ápr. 29. 18:54
 2/4 anonim válasza:
Vannak ilyen álmok mint,hogy úszol és megfuladsz akkor amikor felébredsz köhögsz,az az agyműködésnek köszönhető.A gonosz emberek az álmaidban pedig lehetnek visszatérő rosszhatások amiket átéltel de nem tudtad feldolgozni.Azt javaslom fordulj egy megbízható pszihológushoz.
2012. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Semmiképp se hagyd magad lerázni. Talán nem a szüleid azok, akik nem hisznek neked.Oka van az ilyen álmoknak. Hány éves vagy? Nagyon jó tanács a pszichológus. Ha még suliba jársz, talán ott van ilyen, vagy olyan pedagógus, aki segíteni tud.
2012. máj. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat 13 éves vagyok. már egy hónapja nem álmodtam ilyesmit de még kicsit aggasztanak. majd beszélek valakivel.
2012. máj. 5. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!