Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha boldog kapcsolatban élek,...

Ha boldog kapcsolatban élek, miért álmodom sokat az exemről?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert az életed fontos része volt.
2012. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Biztos olyan boldog az a párkapcsolat?? Nem hiányzik valami? Ha tényleg minden oké, akkor lehet, hogy sokat gondol rád, ezért álmodsz vele. Nem tudom ez mennyire igaz, de állítólag ha valaki sokat gondol rád akkor te ezt álom képében érzed meg. Amúgy lehet az is, hogy csak fontos volt az életedben.
2012. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hiányzik egyáltalán, elég csúnyán váltunk el. Csak azóta nem is beszélünk és én konkrétan azt álmodom mindig hogy újra jóban leszünk.
2012. máj. 5. 12:20
 4/6 anonim válasza:
A tudatalatti üzenete:még mindíg szereted!
2012. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dehogy szeretem. Örülök, hogy megszabadultam tőle. Épp ezért fura
2012. máj. 7. 14:44
 6/6 anonim válasza:

Ezzel én is így vagyok,örülök hogy elment,igaz egy másik nő miatt hagyott el minkez,van egy 3 éves közös gyermekünk,megkönnyebültem,csend lett a házban,nincs vita,kezdek visszatérni régi onmagamhoz,stb....DE..mikor vele álmodtam,hogy szeretjük egymást,stb,az valami borzasztó volt.Ez azért van,mert sokáig része volt az életemnek,és a tudat alattim még nem engedte el.Olvastam dolgokat,és ezt tettem:leírtam egy papírra,miért szerettem,és miért nem.Az első részhez,hogy miért szerettem,nem tudtam mit írni,csak néztem a papírt.Azóta nem is álmodtam vele.Nekem ez bejött.Ha már nem tudsz olyan dolgot ,amiért szerethető "lenne" még számodra,akkor majd törlődik a tudatalattidból.

Ez az én személyes tapasztalatom,nekem bevált,nem okoskodni akartam.

2012. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!