Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti melyik technikával tudtatok...

Ti melyik technikával tudtatok a legkönnyebben tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Visszafekszem felkelés után, és félálomba kerülök.
2012. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Mi értelme a tudatos álmodásnak? Ezt soha nem értettem. Alvás közben az agy szelektál,ezt mi értelme van felborítani?
2012. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Ha tudatosan álmodsz azt ábrándozásnak álmodozásnak hívják. A mély álomba lévő alvást nekem ne mondja senki hogy tudja szabályozni ,mert az lehetetlen! Az csak az agyunk szelektálásából és regenerálódásából létrejövő zagyva gondolatok emlékekből összeállt (történet) de az is csak azért nevezhető történetnek az ,mert megpróbálunk értelmet keresni tudattalanul is ezekbe az érzelmekbe és képsorokba amivel az álom jár.
2012. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én néha szoktam így álmodni,de szabályozni nem nagyon tudom

talán az segít valamit ha alvás előtt rákoncentrálsz

am akkor szoktam tudatosan álmodni ha álmomban valahogy felteszem a kérdést hogy hogy kerültem ide

vagy olyan is van hogy hirtelen döbbenek rá hogy ez csak egy álom

utána tök jó szokott lenni,olyanokat csinálok amiket való életben sohasem tennék meg,vagy beszélgetni akarok az ott lévő emberekkel érdekes:))

utána általában rövid idő múlva felébredek,vagy egy kis szünet után megint visszaesek a tudatos álomból normálba

2012. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3-as Stephen LaBarge elvégzett különféle teszteket amikben az álmodó személy tudatra ébredésekor szemmozgással jelzett a külvilágnak. (A REM szemmozgás leköveti az álombéli szemmozgást) Felteszem közben figyelték az agyműködését is, így kizárhatták, hogy egy ébren lévő ember jelezne így. A BME-n is vizsgálták a tudatos álmot és az újabb MRI készülékek is azt találták, hogy tudatos álomnál másabb az agytevékenység. Szóval nem, nem álmodozás hanem tudatos álmodás.
2012. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy utálom az ilyen hitetlen tamásokat komolyan.Minek kell idejönnötök osztani a hitetlenségeteket?Ha tudatos álmodás technikáról van szó,akkor hogy jön ide hogy ezt te igaznak gondolod-e vagy sem?

Ilyen gyökér embereket...szavazópolgárok!

2012. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es 3-as szavazópolgárokra gondoltam.Professzorok.
2012. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek,előttem íróval! A tudatos álommal megfejthetőek, az álmaink titkos jelzései! :)
2012. szept. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!