Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Állandóan idegen személyekkel...

Állandóan idegen személyekkel álmodni, mit jelent?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran álmodom idegen emberekkel,akikkel soha nem találkoztam. Az álmaimban szereplő arcokra pontosan, részletesen emlékszem, mintha valóban ismerném őket...de nem. Ébredés után hiányérzetem van, mintha ők hiányoznának.Ez átlagos dolog?
2012. ápr. 23. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
lehet, örökbefogadtak, és ők az igazi családod.
2012. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tiszteletem!


Igazából elgondolkodtató, az én ismereteim szerint -ezek nem az én véleményem szüleményeim és csak hallomásból tudok róluk. - mással találkozni álmodban annyit jelent, hogy másokkal találkozol álmodban, gyakorlatilag más alvó emberekkel. A második tippem reinkarnáció lenne, de ha te, mint te vagy az álmodban akkor kizárva, az utolsó voksom, ami egyben a legreálisabb lehetne az a magány érzetből adódó társaságra vágyódás.

2012. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves előző válaszoló!

Magányos nem vagyok, de a reinkarnáció ötlet elgondolkodtató.Ugyanis a tenyeremen szokatlanul sok vonal van, másokén ennyit még nem láttam.. Egyszer azt mondta nekem valaki, hogy akinek ilyen a keze, annak öreg a lelke... Eddig ezen csak nevettem, de talán mégsem akkora marhaság... :)

2012. ápr. 23. 18:12
 4/7 anonim válasza:

Ami azt illeti, nincs olyan hogy idegenekkel álmodás.

Az agyad nem tud kitalálni új,nemlétező személyeket,lehet hogy akikkel álmodsz azok gyermekkorodban a felsőbbévesek az iskolában,esetleg a szüleik, bárki lehet akit csak életedben láttál és valahogy megmaradt a képe az agyadban.

Teljesen normális,énis sokszor álmodok olyanokkal, akiket nem is ismerek meg.

2012. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem vagyok valami szakavatott én csak erre tippelnék. Lehet, hogy ennél egyszerűbb a válasz, amit pont az előttem író mondott.
2012. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jeeszus! Hogy ne tudna kitalálni az agy "új, nem létező" embereket? Nézel te filmeket, vagy nem: OLVASTÁL MÁR VALAHA KÖNYVEKET??? Teremtőképes tudatunk van (ergo: ki tudunk találni dolgokat -> klasszikus példa: kentaur).
2012. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Előző:

Ki tudunk találni dolgokat éber állapotban, viszont az álmunkba csak azt tudja az agyunk közvetíteni, amit látott valaha éber állapotban.

Bár az agy elég érdekes tudományág.

2012. jún. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!