Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet tudatosan álmodni?...

Hogy lehet tudatosan álmodni? Egyszerűen nem ébredek öntudatra álmomban.

Figyelt kérdés

Az a módszer, hogy ébren kérdezgesd magadtól hogy milyen nap van, milyen ruha van rajtad meg stb., nem jön be, mert ezeket álmomban is tudom, viszont nem jövök rá, hogy álom! Sőt azt is szoktam tudni hogy mennyi pénzem van éppen meg ilyesmi. A kezemet is hiába nézegetem álmomban, mert volt már olyan hogy 6 ujjam volt, de nem jöttem rá, hogy ez nem lehet... Mikor álmomban kérdezem valakitől, hogy ez álom-e, próbál meggyőzni róla, hogy nem :D Magamtól meg nem jövök rá.

Az alvásparalízisos megoldás kizárva, mert nekem volt már, és kizárt hogy azt direkt átéljem még egyszer. Ezeken kívül valami megoldás?


2012. ápr. 25. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
szerez be egy ezzel foglalkozó könyvet. Magyarul egy érdemeset ismerek kezdők számára: Paul Tholey és Kaleb Utecht - Alkotó álom című könyve. SZerintem ott szó lesz benne arról is, hogy mi a hiba.
2012. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ez még ingyen is van.

2012. ápr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Végre sikerült :))))

2012. máj. 5. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!