Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Tegnap este azt álmodtam, hogy visszaléptem az időben 2012-ből 1820-ba. És ami igazán érdekes, ott felnőtt voltam. Volt egy ismerősöm, akivel egy vágóhídon dolgoztunk. Egy nagy darab hússzeletet véletlenül beleejtett valami gépbe, és mikor behajolt érte, a szerkezet levágta a fejét. A férfit kórházba vitték, de az orvosok nem tudtak rajta segíteni. Na innentől jönnek be a furcsa dolgok. Azon az emberen csak egy órásmester tudott segíteni, úgy, hogy a feje helyére egy óraszerkezetet illesztett. Nagyon undorító volt, hogy az órás ilyen drótokat heggesztett bele a férfi húsába. A szerkezet (tehát a fej) oldalán volt egy kicsi kék lámpa, ami akkor világított, ha a "férfi" kommunikálni akart volna. Motyogott is ilyen tüdőbeteg hangon valamit, de nem lehetett érteni. Azt hittem, hogy nem volt remény, de az orvosok azt mondták, hogy nem tudják igazolni, hogy meghalt. Utána a "férfit" el is vitték egy ilyen nagyon régi fajta cirkuszba, ahol a gyerekeknek mutogatták. Emlékszem három gyerekre, kettő fiú volt és egy lány, közülük a lány be volt parázva, mint annak a rendje, az egyik fiú csak merev tekintetekkel pásztázta a különös alakot, a másik fiú viszont vigyorgott rá, és tetszett neki. A gyerekek odamentek kezet fogni vele. A "férfinek" a "feje" állandóan lötyögött előre-hátra, recsegett-ropogott, és mormogott valamit. Innentől jön a vicces rész. A (hát nem tudom igazából minek nevezzem) sétált Bécs utcáin, és egy cigány odaszaladt hozzá, és leráncigálta a fejét, ami rézből volt. El is szaladt vele. Ezután a férfi meghalt. A másik dolog pedig az, hogy már nem ez az első ilyen álmom. Voltam már álmomban ilyen bizarr helyeken, bálban, "otthon", régi órásműhelyben, templomtoronyban, mágusnál, sőt, egy óriási gramofonban, amit labirintus vett körül. De az benne az érdekes, hogy minden olyan régi. Néha fekete-fehér. Ez számomra eléggé elgondolkodtató, miért pont mindig ilyenekről álmodok. Meg tudná nekem valaki magyarázni?

2012. máj. 7. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
még elolvasni is sok nemhogy válaszolni ...
2012. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na most egy dolgot tudnod kell: még a legkomplexebb, legbizarrabb álmok is előjöhetnek, értelmetlen összevisszaságban. Ezen álomnak minden pontja köthető a valósághoz. Pl. hogy egy cigány lelopta a pasi réz fejét arra utál, hogy a kisebbséget ért vádakat te is hallod. Az össze lehetséges kombinációt túl fáradságos lenne levezetni. Tényleg nincs semmi értelme. Csak egy álom volt.
2012. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azt mondják, hogy az álmok a tudatalatti kivetülése.... hmm
2012. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem néztél előtte valami horrort? Pl.: Fűrész
2012. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!