Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már olyat amiről...

Álmodtatok már olyat amiről azt hittétek hogy a jövőt láttátok?

Figyelt kérdés
Állítólag élt egy író aki megálmodta a Titanic elsüllyedését gyerekkorában azt rá úgy egy héttel meg is történt a katasztrófa... Nem pont ezért kérdezem, csak gondoltam írok egy példát.

2012. máj. 7. 15:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Álmodtam már olyat ami pont ugyanúgy bekövetkezett és van egy régi álmom, amit azóta sem felejtek el és úgy érzem egyszer be fog következni.
2012. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És ez az álom miről szólt? Katasztrófáról vagy valami egyszerűbb dologról?
2012. máj. 7. 15:38
 3/22 anonim ***** válasza:
Ami már bekövetkezett az egy családtagomról, ugyanaz és ugyanúgy megtörtént vele, amit álmodtam, (nem volt jó álom), ami még nem, az egy katasztrófáról szól.
2012. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

Leírnád miféle katasztrófát álmodtál meg? Nagyon érdekelne.

Köszönöm

2012. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én pl. láttam elpusztulni a saját szülővárosomat egy égből jövő különös erő által. (nem tudom mi de nagyon hangos hangja volt)
2012. máj. 7. 16:05
 6/22 A kérdező kommentje:
És kérek mindenkit hogy ne nézzenek ezért hülyének.
2012. máj. 7. 16:08
 7/22 anonim ***** válasza:
Betört a víz az ablakon éskivitt az víz, az utcák mind elöntve, nem tudtm semmiben megkapaszkodni, iszonyú erővel sodort az ár.
2012. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Többször álmodtam meg a saját jövőm előre elbeszéltem itthon és később be is következett minden eggyes apró részlet ugyanúgy volt ebben volt minden szerencsétlenség, szerelem, baj ....de jó soha szerintem elég félelmetes ha vki ilyet tud nem kívánom senkinek bár abból a szempontból jó volt h tudtam lesz az életemben ilyen dolog majd .És h mennyire pontosak az álmok a balesetben még a sérülésem nyoma is ott keletkezett ahol álmodtam és azóta is rajtam van figyelmeztetésképpen.
2012. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Értem szóval nem vagyok egyedül... De ezt mikor álmodtátok? Most hány évesek vagytok?
2012. máj. 7. 17:24
 10/22 A kérdező kommentje:

Az én álmaim elég rejtélyesek meg sötétek és sokszor érzem is hogy azok többek egy átlagos álomnál. Kíváncsi vagyok hogy történnek e másokkal is ilyenek...

Ha másképp nem privátba leírhatjátok ha gondoljátok, cserébe én is leírom a saját élményeimet, már ha érdekel valakit egyáltalán.

2012. máj. 7. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!