Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért szexelek álmomban az...

Miért szexelek álmomban az exemmel, ha már rég nem is érdekel?

Figyelt kérdés

Harmadik napja sorozatban azt álmodom, hogy az exemmel szeretkezünk. Éjjel, és ha nappal lefekszem kicsit, akkor is.

Már rég szakítottunk, nem szerettem. A szex nem volt rossz vele, de a mostani párommal (akit egyébként imádok, talán ennyire még senkit nem szerettem) milliószor jobb.

Az exem eszembe sem jutott már nagyon régen, minden gondolatomat a párom tölti ki, igazi rózsaszín köd van körülöttem már lassan fél éve.

Miért álmodok mégis az ex-szel? Nagyon-nagyon idegesít, és szinte már bűntudatom van miatta.


2012. máj. 8. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:

"Nagyon-nagyon idegesít, és szinte már bűntudatom van miatta."


Talán éppen ezért. Az álmok általában vagy vágyakról vagy félelmekről, negatív érzésekről szólnak. Folyton ezen filózol, és ez már elég, hogy az agyad álmodban is erre a témára kattanjon rá. Próbálj szembenézni az emlékkel, "szemléld" közönbösen, ne akard mindig elhessegetni, és lassan el fog múlni ez az álmod is. :)

2012. máj. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Talán éppen ezért."

Úgy értem, talán éppen ezért álmodsz róla. :)

2012. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Második: köszi! :)

Az első pár álom még nem is zavart, de hogy ennyiszer ismétlődik, az már eléggé... Ráadásul álmomban végig tudatában vagyok annak, hogy nekem a Párom van, és hogy épp megcsalom - habár igazából nem is élvezem, csak olyan unottan megtűröm egész idő alatt...

2012. máj. 8. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az álmok ilyenek, minnél kevésbé akarod álmodni, annál inkább előjön. Ugyanis ha nem akarsz valamit, akkor az egyfajta frusztráció, feszültség, és az álmok imádják az ilyet kihasználni, kiélni. (Sajnos.)


Első alkalommal meg talán csak "véletlenül" álmodtad, valamiről arra asszociáltál álmodban, jött a bűntudat, és az agyad ráharapott, mint blöki a csontra. :) Lazíts, ne görcsölj rajta, és elengedi.

2012. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, az álmok vágyakat, félelmeket életed történéseit (ami magába foglalja azt is, amit tanultál, láttál, hallottál) vetítik ki. Ennélfogva, mivel valamilyen szinte zavart ez, előjött. Engem se különösebben idegesített, de bennem motoszkált az egyik álomkép, ami nem tetszett, és 1%-nyi változtatással, de ugyanazt álmodtam még egyszer, és ma megint. Szóval tényleg ne filózz rajta, nem érdemes. Ezek csak álmok. :)
2012. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Biztos elmúlt már...
2012. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!