Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy folyton egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy folyton egy olyan nővel szexelek álmomban, aki nem is jön be?

Figyelt kérdés
Nagyjából már öt-hat alkalommal álmodtam azt, hogy szexelek egy olyan nő ismerősömmel, aki nem is jön be. Érdekelne, hogy mi lehet az oka. Lehet hogy tudat alatt bejön? (Ja, amúgy egyedülálló vagyok már egy ideje.) Légyszi normális válaszokat! 18/F
2011. aug. 6. 11:54
 1/6 anonim válasza:
Külsőre nem jön be?
2011. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy arra próbál figyelmeztetni, hogy ne csak a külsejével törődj. A helyedben jobban megfigyelném azt a nőt élőben, esetleg többet beszélgetnék vele :)
2011. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Igaz!Figyelj rá!De azért ezt ne vedd készpénznek!Az álom csak álom!Ha van valamiféle,akár munkahelyi kapcsolatod a csajjal,az is lehet,hogy tartassz tőle és ez az oka az álmoknak.18évesen egyébként 1 ideje facérnak lenni...hááááááát!Mi a gáz veled?
2011. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

-.- Szerintem azokkal van gáz akik már tinédzser korban össze vissza k*rnak. De ez minden korban gáz

Nekem ebből az jött le h veled van vmi gáz ha így gondolkozol

2011. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Külsőre még nem lenne annyira vészes, de sem külsőre, sem belső tulajdonságokat nézve nem az esetem.

Amúgy hogy-hogy egyedülálló vagyok már egy ideje 18 évesen? Külsőre nem vagyok egy leányálom és nem vagyok nagy bulizós alkat sem. Azon kívül, hogy egyszer-kétszer sikerült kisebb-nagyobb kalandokba keverednem, eddig minden lány visszautasított (valószínűleg külső tulajdonságok miatt). :S.

2011. aug. 6. 12:25
 6/6 anonim válasza:
Akkor talán ne olyan nők között keresélj, akiknek ennyire fontos a külső. Szerintem.
2011. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!