Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van, hogyha egy buli...

Miért van, hogyha egy buli után lefekszem aludni, akkor álmomban folytatódik tovább az az esti buli?

Figyelt kérdés

Inkább piás állapotban fordult elő az ilyen, még régen, amikor iszogattunk sokat. Haverom is mondta, hogy nála is gyakran volt ilyen. De általában zavaros, hallucinációra emlékeztető módon folytatódik tovább a buli.


Van ennek valami ezoterikus vonása?



2012. máj. 8. 05:07
 1/5 anonim válasza:
Én nem túlságosan hiszek az ezotériában, de abban igen, hogy az ember arról álmodik, ami foglalkoztatja. A szesz miatt nem tökéletes az alvás, ezért felületes is lehet és akkor folytatod a buli álmodban.
2012. máj. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, kösz :)
2012. máj. 8. 06:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt valamelyik nap!!!!!:D:D

Azt éreztem hogy folytatódnak tovább a beszélgetések, közbe meg igazgattam a hajam egyfolytában, hogy jól nézzek ki, persze már rég az ágyba feküdtem egyedül!!:D

2012. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pia+fáradtság+a buli mint esemény összehoz ilyeneket. Én például már napok óta ugyanazt az orvosi vizsgálatot élem újra meg újra inkább ilyen folytatásos és/vagy alternatív történések szerint.
2012. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én pl.azt álmodtam,hogy fogok menni buliba.Reggel megörültem,de aztán rájöttem,hogy csak álmodtam.
2012. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!