Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet az álmomban?

Ez mit jelenthet az álmomban?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy: Nem tudom hogy kerültem oda. A vala hogy oda kerültem egy ilyen nagy furgonhoz mint például ilyen egészségügyi nagy kamionnal járják az országot éppen akkor meg jelent a volt osztály főnököm nőgyógyász Nak volt öltözve (férfi) Ilyen nőgyógyászati teherautó volt és én nagyon féltem meg minden, sikítottam, nem engedtem hogy meg vizsgáljon engemet, menekültem meg minden. Aztán valami ismerős nő i arc volt, készítette elő az eszközöket amivel meg fog vizsgálni. És mondtam neki hogy meg van a havim és akkor is meg akart vizsgálni de én ellenkeztem. Tovább nem emlékszem. A másik amit álmodtam hogy a páromat műtötték láttam mikor le volt szedve a bőr a mellkasáról és csak a véres húsa,izma látszott ki ezelőtt meg össze voltunk veszve és voltak benne ilyen veroci raptorok akik nem engedtek közel hozzá. Nagyon meg ilyedtem. Mit jelenthet?


Ezt nem tudom hogy van e valamilyen köze de ez régebbi álom de nem olyan régi. Ezt kB.olyan 2 héttel később álmodtam.


Állom:Azt álmodtam az éjjel hogy ilyen ismerősfélék nem emlékszem hogy kik lehetek. Azt álmodtam hogy minden női ismerősfélének volt egy terhességi tesztje és arra vártak hogy mikor lesz pozitív a terhességi tesztje egy pár perc múlva mindenkinek pozitív lett és örültek de én is vártam arra hogy pozitív legyen úgy emlékszem hogy talán nekem is halvány pozitív volt vagy negatív és el keseredtem valamiért azt már nem tudom miért. Mit jelenthet álmomban?



Meg kérek minden olyan kedves embert aki nem oda illő megjegyzései vannak azok ne írjanak mert nem vagyok kíváncsi a bunkó meg jegyzésekre. Ide azért jön fel az ember hogy problémáira, kérdésére választ kapjon. Mivel ez az oldal azért jött létre. És nem azért mert bántást kapjon.



2012. máj. 8. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

kissé zavaros nekem a leírásod, de amit kiszedtem belőle, az alapján egyszerűen szorongást vonok le általános következménynek, mivel az álmokban mindenhol megjelenik a félelem.

Vizsgáld meg magadban esetleg, hogy a hétköznapjaidban mi az, ami szorongást okoz számodra,a negatív töltetű álmoknak lehet az alapja a napközbeni feldolgozatlan stressz.

2012. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Láttál már ilyen furgont, talán voltál is vizsgálaton.

Félsz vagy kellemetlen élményed volt a nőgyógyásznál.

Az osztályfőnököd mint valós tényező csak úgy beszivárgott.

A párodat műteni fogják, vagy félsz, hogy műteni kell valami miatt, esetleg láttál egy műtétes, kaszabolós filmet, vagy a budapesti kiállítást az emberi testekről.

Láttál dinós képeket, filmeket, dok.filmeket, sorozatokat, vagy érdeklődsz a téma iránt.


Aztán:

Az ismerőseid körében valaki babát tervez, vagy épp terhes.

Te is szereted a gyerekeket, és később majd akarsz. (inkább ez jön le az álmodból, mert nem hiszem, hogy most akarnál. hiszen osztályfőnököd van, szóval fiatal vagy.)

Vagy épp félsz a terhességtől, mert nem védekeztek hatékonyan, vagy elszakadt a gumi nemrég, vagy késett a menstruációd, és megijedtél. Stb.

2012. máj. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már van egy 6 hónapos kisfiam, 20 éves vagyok, hát a korom hoz képest nem vagyok olyan fiatal úgy értem hogy annál kicsit időseb vagyok belsőleg. Mások meg azt írták hogy erre az álomra hogy terhes vagyok vagy leszek.
2012. máj. 8. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!