Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki aki ért az álomfejtéshe...

Valaki aki ért az álomfejtéshez segítene nekem? Mostanában nem vagyok túl jó passzban és ennek az álomnak fontos jelentése van, viszont nem tudom, hogy jó e vagy rossz.

Figyelt kérdés
Nem szeretném ide leírni az álmomat, arra kérem az ide tévedőket, hogy aki tényleg jó az álomfejtésben és szeretne nekem segíteni, az keressen fel privátban, ott leírom.
2012. máj. 9. 15:37
 1/1 anonim válasza:

Nem biztos, h feszegetned kellene ezt!

Jól gondold meg.

"…Varázslást ne űzzetek, és ne jövendölgessetek!

Ne forduljatok halottidézőkhöz, és ne tudakozódjatok jövendőmondóknál, mert tisztátalanokká teszitek magatokat velük. Én, az ÚR, vagyok a ti Istenetek!" (3Mózes 19, 26, 31)

"Ha valaki halottidézőhöz és jövendőmondóhoz fordul, és követi őket a paráznaságban, ellene fordulok az ilyen embernek" (3 Mózes 20. 6)

"Tartsatok meg és teljesítsetek minden igét, amelyet én parancsolok nektek! Semmit se tégy hozzá, se el ne végy belőle! Ha próféta vagy ÁLOMLÁTÓ támad közötted, és jelet vagy csodát ad tudtodra, és bekövetkezik az a jel vagy csoda, amelyről beszélt neked, és azt mondta, hogy kövessünk És tiszteljünk más isteneket, akiket nem ismertél, akkor se hallgass annak a prófétának a beszédére, vagy arra az álomlátóra, mert csak próbára tesz benneteket Istenetek, az ÚR, hogy megtudja, valóban teljes szívvel és lélekkel szeretitek-e Isteneteket, az URat."(5Mózes 13, 1-4.)

2012. máj. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!