Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÉCI SEGÍTSETEK FONTOS Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÉCI SEGÍTSETEK FONTOS Van egy lány az osztályban aki menő és mindenki neki ugrál mért van ez így és én meg mért vagyok béna rossz? A többi lent LÉCI ÍRJ LÉCI FONTOS

Figyelt kérdés

6. os vagyok és van egy lány az osztályomban akit a fiúk szépnek tartanak meg ilyenek tömeg ruháji vannak converse cipő meg mindene márkás sok ruhája van szép.

én 2-3 tanuló vagyok ő 4-5 de fizikábólmeg matekból 3 én az egyik fiú aki ebből 5 segít tanulni neki

a héten hiányzott és két lány odajött hozzám és beszélgetett velem de mikor ő itt van akkor mindenki utál engem én isd szeretnék barátkozni de nem tudok miatta

mit tegyek??,


én is szeretnék kutyát de nem engethetjük meg magunknak

meg converse cipőt de én csak ritkán kapok kínait

és ezért is piszkálnak engemet valaki segítsen nekem

mit tegyek

léci


2012. ápr. 1. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ne azzal foglalkozz, hogy milyen márkájú a cipőd, vagy hogy mennyire vagy "menő"

ezek nem fontosak, csak legyél nyitott, barátkozz, legyél önmagad (ne akarj olyan lenni mint ő, vagy bárki más)

hatodikos vagy, ezt még nehezen fogod megérteni, de idővel rájössz, hogy ezek semmit sem számítanak

2012. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lehet, én barátkoznék de nem megy és ezért bánt a család is hogy hogy vagyok ilyen béna hogy nincsenek barátaim 3.ig ő volt a legjobb barátnő és akkor ha nálunk volt mindeki őt istenitette én meg béna voltan
2012. ápr. 1. 13:41
 3/9 anonim ***** válasza:

hát izé...

az a lány akkor elvileg jól néz ki, elvileg jól öltözködik, elvileg jól tanul. jófej? kedves? mert akkor nincs esélyed. nekem van full tökéletes ismerősöm. és úgy veszed fel a harcot, ha a külön utadat járod. :)


de tanulj jobban. és alakítsd ki a stílusod. pl: menj vásárolni, (ne sokszor) a szüleid adjanak egy keretet, hogy mennyi pénzt költhetsz el. ja és nyiss mások felé!

2012. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele, mindig lessz nálunk okosabb, szebb, akit jobban szeretnek, tisztelnek, de az egy másik ember...

barátkozni nem tudom, miért nem tudsz, csak meg kell szólalni és megy magától (kivéve persze ha "görcsölsz" és nem mersz beszélni, vagy zárkózott vagy)

2012. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez a vásárolni elmegyek nem nagyon fog menni tudjátok válság van és anya munkanélküli apa is kb 100eft keres és öten élünk így 100eft ból egy kétszobáskis vályos házban szeretnék vásárolni menni de karácsonyra is egy cipőt és egy nadrágot kaptam azóta pedig semmit sem kaptam nincs pézünk
2012. ápr. 1. 13:49
 6/9 anonim válasza:

Én is 6.-os vagyok :))

Anno velem is volt ilyen de gondolom mások is vannak az osztályba akikkel lehet barátkozni nem?

habár ez nálunk már megszűnt.

csak van olyan aki szeretne veled barátkozni :)

ha gondold megpróbálhatok neked privátba segíteni. (ha tudok) :)

2012. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nemnem vagyok zárkozot csak ha oda megyek akkor elzavarnak fb eltudok beszégetni egy lánnyal meg élőben is ha ő hiányzik a suliből
2012. ápr. 1. 13:50
 8/9 A kérdező kommentje:
hát pl ha valakinek vabn kutyuskaneveldéje az írjon és le írom én kivagyok ott tudunk beszélni és ő is fent van meg az osztálylányai is.
2012. ápr. 1. 13:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

én tudom miről beszélsz.

én is voltam 6os és ugyanez volt a probléma.

nekem se volt kutyám, de most sincs pedig szeretnék..

nekem nem volt telefonom akkor az osztálytársamnak már a 2. volt...

nekünk se volt pénzünk, az összes az adósságokra ment.


eközben a rivális lány : sokkal szebb volt nálam. ennek egyik oka hogy fiatalabbnak nézek ki mint amennyi vagyok, most végzös vagyok egy középiskolában, de az általános iskolás végzősök közt is fiatalnak nézek ki...a másik meg hogy ő olyan géneket örökölt.

menő cuccai voltak, 7.ben állandóan szájfényt használt, minden fiu szerelmes volt belé, könnyen az ujja köré csavarta őket, válogathatott közülük hogy kivel járjon ha jól emlékszem mindig a leghelyesebb lett a barátja de egyszer azért szakított mert egy másikkal akart járni...a többi fiu meg sokszor cikizte hogy megvan e már a havija meg bebujtak a pad alá hogy benézzenek a szoknyája alá-- szóval ilyen szánalmasasságok voltak . én olyan osztályba jártam ahol 8 lány volt és 20 fiú .sok lány bukott meg és egyre több lett a fiu---volt egy másik lány osztálytársam aki mindig versengett vele, hogy hány barátja van meg hogy ő szebb meg ilyenek.. ehhez engem használt fel, és amugy is nagyon szerencsétlen voltam akkor ő meg kihasznált. pl gúnyoljuk a rivális lányt meg menjünk el ide és oda tegyük ezt meg azt ugy hogy a rivális lánynak rossz legyen.. az okosságot tekintve nekem volt a legjobb tanulmányi eredményem az egész évfolyamon, mindenféle versenyre jártam sport tanulmányi művészeti.. ezek a lányok messze elmaradtak tőlem.. de ez akkor nem számított... végül is az volt a legrosszabb amikor a rivális lány meg aki rángatott magával-összefogtak. akkor esélyem nem volt már hogy nemcsak a fiúk körében hanem amugy is népszerű legyek. szépen kivártam hogy leteljen a 8. év és elhúzzak a vérbe-- szerencsére felvettek egy nagyon jó középsuliba ahol rengeteg új ismerősöm lett nagyon kedves rendes normális emberek. a régi iskolatársaimat nem is láttam már 4 éve. nem is hiányzik. egyszer hallottam hogy volt az egy éves osztálytalálkozó 1. nem hívtak meg. 2. nem is tudtam hogy lesz 3. el sem mentem volna ha meg is hívtak volna. ez is az egymás közti jófejek tartották én meg persze ebben a kultúrkörben nem voltam tag.

amit tudok tanácsolni neked: kivárod hogy leteljen az általános, és utána igyekszel olyan sulit választani ahol a riválisod és te nem lesztek egymás közelében. felejtsd el az anyagiakat. a tanulással ne mtudom mennyit foglalkozol, de arra kicsit nagyobb hengsúly is juthatna, mert nem mindegy hogy milyen középiskolába mész onnan meg milyen egyetemre, meg hol fogsz dolgozni. ezek egymásra épülnek, te már a legelején alul maradsz akkor mi lesz, milyen mukahelyed lesz? a rivális meg a főnököd lesz, akkor mi lesz?? nem fogsz fizetést kapni mert utál?? ezért azt mondom hogy tanulgass amennyire érzed hogy kell..

másik osztályokban is keresgethetsz barátokat, barátnőket.

fel a fejjel :)

2012. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!