Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy érezhettem meg? Soha nem...

Hogy érezhettem meg? Soha nem álmodom legalábbis nem emlékszem rá. Szombat éjjel arra ébredtem, azt mondtam az Öcsémnek nem leszel egyedül, ott a mama, papa a kutyád és tisztán láttam. Reggelre meghalt az Öcsém.

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha beteg volt,akkor tudat alatt felkészültél a halálára.
2012. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legelső szerintem jól mondta,de,hogy értetted azt,hogy a mama,papa,kutyád mármint őket is elveszitetted?Bocs,hogy ilyet kérdezek...de gondolom nagyon rossz lehet,nekem nincs tesóm,de anyukámnak is meghalt a testvére szóval rossz,nagyon rossz az ilyen...
2012. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt egyszer egy munkatársam.

Beszélgettem vele hogy valami miatt találkoznunk kéne pár nap múlva. Nem emlékszek rá konkrétan miért. Azt mondta nem tudunk találkozni mert holnap ő már nagyon messze lesz. Ennél többet nem mondott hiába kérdeztem. Másnapra meghalt.

Én elhiszem hogy valahonnan te is tudhattad azért álmodtad meg. Részvétem.

2012. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudat alatt már készültél rá, lehet többször is álmodtál vele, hogy így lesz. Hogy az egyik alkalom után azután sajnos tényleg szomorú vége lett, az nem volt megjósolható csak az álom által. :(
2012. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt egy érdekes dejavu élményem 20 éve. Bemegyek a munkahelyemre, ahol egy új számítógép jött. A gépet illetően valami apróságon nem is szándékosan összekapok az egyik mondatomat félreértő kollégával, majd ezután a kolléga mérgesen kiszalad és bevágja az ajtót. Ez a kolléga soha nem vagdosott ajtókat egyébként, egy racionális ember volt.

Bemegyek hétfőn és látom, hogy ott a megálmodott, új masina az asztalon, beüzemelve. Leülök, nézegetem, közben egyik kolléganőmnek elmesélem az álmomat. Mi történt, nagyjából az elhangzott mondatokra is emlékeztem, de főleg az érzések, a hangulati váltások ragadtak meg bennem. És ekkor minden dolog pontosan, filmszerűen megtörtént. Ajtó nyílik, kolléga bejön, teljesen ösztönösen dicsérem a gépet, ám teszek egy halvány megjegyzést a feltelepített programot illetően, hogy ez az apróság lemaradt. Kolléga agya bedurran, feje rákvörös, lezajlik a szóváltás, kirohan és becsapja az ajtót mérgében. Összenézünk az első kolléganőmmel, én levegőt nem kaptam. Az érzések is pont ugyanúgy jöttek le bennem. A kolléganő ugyanúgy nem értette a dolgot, mint ahogy én. Megkérdeztem tőle, hogy szerinte mondtam -e bármit, ami erre a viselkedésre ösztönözhette volna a kollégát, de megerősített benne, hogy egyáltalán nem. Az érthette félre a dolgot, de nagyon szerencsétlenül, mert szerinte én egyértelműen fogalmaztam és semmi bántó nem volt szavaimban.

Ha nem velem történik, nem hiszem el! Ezek alapján én azt mondom, a tudat alatti dejavu teória csak egyfajta magyarázat, hogy esetleg néha történhet valami így is. De vannak dolgok, amik egyszerűen nem így szuperálnak. Nem tudom az okát, nem értem, miért vannak ilyen események, de számomra ettől a pillanattól kezdve megcáfolhatatlanul léteznek.


Egyébként közeli családtag elvesztésekor is szoktak lenni érdekes álmaim, talán valamiben kissé érzékenyebb lehet valóban pár ember az átlagnál. Nem annyira, hogy ez rendszeresen használható érzék legyen, de annyira mindenképpen, hogy belefussanak néhányszor ilyesmibe.

Egyébként sok emberrel beszéltem, akik szintén olyan dolgokról számoltak be, amit a tudat alatti teóriával elég erőltetett dolog volna megmagyarázni. A véletlen meg még rosszabb, hiszen ennyi véletlen és ilyen sorrendben aligha képes bekövetkezni. Ha igen, akkor már önmagában az is felér egy felfedezéssel, amit egyszer még az emberiség meg fog ismerni.

2012. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!