Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A napokban külön költözök...

A napokban külön költözök anyumtól, de akármilyen gáz, én még szoktam félni egyedül éjjel mit tegyek ezellen? (böv lent)

Figyelt kérdés
Igazából nem én költözök el, hanem ő, méghozzá egy másik városba munka miatt. Én 18 éves lány vagyok, szerintem közrejátszik, hogy rengeteg horrort néztem és éjjelente eszembe jutnak néha jelenetek különösen a szellemes filmekből és saját magamat paráztatom be ezzel, akármennyire nem akarom..ilyenkor van, hogy napkeltéig számitógépezek inkább, de ez most nagyon rossz megoldás lenne, mivel iskolába kell menjek reggelente..mit csináljak?
2011. okt. 16. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk aludj a suliba. Vagy akkor aludj amikor már nagyon fáradt vagy. Én így csináltam, meg leszoktam a horror filmekről.
2011. okt. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nincs esetleg egy barát/barátnő, aki esetleg néha, vagy a kezdetekben nálad aludna?


Vagy: nézz vígjátékokat lefekvés előtt.

2011. okt. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
sokszor voltam itthon egyedül több napig, sőt több hétig is, de mindig elintéztem, hogy valaki itt aludjon, most viszont anya csak a legjobb barátnőmet engedi meg, hogy felhívjam a lakásba, mert a többiek nagyon hangosak voltak, ezért a szomszédok mindig kihívták a rendőrséget, úgyhogy meg is értem..ő meg ugye nem tud minden nap itt aludni:S
2011. okt. 17. 00:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérd meg a szomszédot hogy aludjon nálad vagy ha kijön a rendőr akkor azt :D
2011. okt. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
demért kell ezen az oldalon mindenböl viccet csinálni???
2011. okt. 17. 00:28
 6/12 Mitmivan? ***** válasza:
Velem is ez volt régebben, mondjuk nem a horrorfilmektől, hanem azért mert többször próbáltak betörni hozzánk. Beállítottam a tévét, hogy mondjuk 1 óra múlva kapcsoljon ki, átkapcsoltam a spektrumra és arra aludtam el.
2011. okt. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Uccsó jó ötlet, am csak azért vicceltem mert nem volt jobb ötletem, bocs :)
2011. okt. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nembaj:)

de nálam ez a tv időzítős dolog sem jön be ha eszembe jut valami rossz, egyszerűen nemtudom elterelni a figyelmem..

2011. okt. 17. 00:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy villanyt hagyd úgy a másik szobába és akkor szűrődik át egy kis fény. Vagy kis villanyt ahol alszol de az lehet túl világos lesz.
2011. okt. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na, sikerult aludni?
2011. okt. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!