Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyerekkori rendszeres visszate...

Gyerekkori rendszeres visszatero remalom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

5 es 6 eves korom kozott honapokon keresztul visszatero remalmom volt, minden eszaka ugyan azt almodttam, kesz cirkusz volt minden eszaka , fenynel mertem csak elaludni.es zokogva ebrreszzttettem anyukam,

Az allmom pedig egyszeru korom sotetben zuhanok de hirtelen zuhanas szinte huzo erzes.

Mi lehetett ennek az oka iletve jelentese?

EErdekkss mmodonn van, hogy mainapig atfut rajtam ez a zuhanas erzes ha keszulok aludni viszont most jo erzessel tolt el ezt sem ertem hogy lehet?!!!


2012. máj. 18. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha szorongsz és túlszívod magad akkor van ilyen érzés. De nem feltételezem hogy 5 éves korod óta füvezel...

Véleményem szerint itt is a szorongás állhat a háttérben, elnyomott emlék, önértékelési problémák, túl érzékeny lelki világ. Itt a gyakorikérdéseken maximum találgatásokat és tippelgetéseket fogsz kapni, mert nem ismerünk téged, nem ismerjük a személyiséged így nem nagyon tudunk segíteni. Ha ennyire kikészít a probléma akkor javaslom a pszichológust, neki rendesen megtudsz nyílni (nem úgy mint itt....) és együtt kitaláljátok hogy mivel van dolgotok és hogy lehet orvosolni.

(Nyelvtantanárt is ajánlom, mert a helyesírásod nagyon gyér:))

2012. máj. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor megdöbbenek, hogy a helyesírás luxus...


Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Nincs jósló álom, nem utalhatnak a jövőre az álmok, kivéve, ha tudod, hogy valami biztosan meg fog történni. Például tudod, hogy június 6. műtenek, és többször álmodsz addig műtéttel. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.

2012. máj. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz hogy nincsenek jósló álmok.
2012. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor álmodunk, gyakran elhagyjuk a testünket.Előfordulhat, hogy ezt már félálomban is tapasztalod.Ez különféle érzésekkel járhat, a zuhanás, lebegés érzése is gyakori ilyenkor sok embernél.Ez lehetett az oka.Neked valamiért sikerült elcsípned ezt az élményt.Jelentése nincs.Félni felesleges tőle.
2012. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Elsonek igaza van, nyilvan szorongas, nem sokkal elotte hagyott ott minket apukam pl. koltozes es meg sok hasonlo!

Elsonek meg annyit, hogy a nyelvtanar is jo otlet, azonban nem engedhetem meg magamnak es nem magyar iskolaba jartam!!Ez egy kicsit megmagyarazza gondolom :) De koszonom az eszre vetelt tisztaban vagyok vele es igen a masik valaszolonak is igaza van luxus szinte a helyes iras sok magyar allampolgarnak szinte meg enyemnel is rosszabb :)

Koszonom megegyszer mindenkinek.

2012. máj. 18. 11:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor már majdnem elalszol akkor szokott előfordulni másoknál is egy olyan hirtelen érzés mintha zuhannál és ilyenkor megrándul az egész tested. Mondjuk ezt nem nagyon szokták szeretni az emberek...
2012. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!